Son Dakika Haberler

47 Yıl sonra Yeni KARAOĞLAN

47 Yıl sonra Yeni KARAOĞLAN
Okunma : Yorum Yap

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek, Sarıyer Belediyesi Hizmet Binasında 31 Mart seçimi sonrası Beşiktaş’da bir gece kulübünde çıkan yangın sonrası vefat eden 9 genç insanın cenazeleri nedeni ile  Sarıyer Belediye Başkanı M.Oktay Aksu’nun devir teslim töreninde  kutlama yapılmadığından, Kadir Gecesi iftarı nedeni ile katıldığı gecede binlerce Sarıyerli ile buluştu. Gökan Zeybek,  CHP Genel Başkanı Özgür Özel için 47 yıl sonra yeni bir Karaoğlan derken, 2028’de tek başına iktidar olacağız dedi. 

47 Yıl sonra Yeni KARAOĞLAN

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Zeybek halka hitaben yapmış olduğu iftar konuşmasında 31 Mart seçimlerinde yüzde 38 le Türkiye’de 47 yol sonra Cumhuriyet Halk Partimizi Türkiye’nin birinci partisi Genel Başkanımız Özgür Özel’inde birinci partinin yeni Karaoğlanı olarak tescil eder sevgili halkımızada şükranlarımızı sunuyorum dedi.

Sevgili Sarıyerliler zor ve meşakkatli süreç içinden badireleri birer birer inançla, kararlılıkla ama yol göstericimiz, yerel yönetimlerdeki son beş yılda yaptıklarıyla İstanbul’da 25 yılda yapılmış olan tüm hizmetlerin iki katına ulaşan İstanbul’un ikinci kez, seçimlerde üçüncü kez belediye başkanı olan Ekrem İmamoğlu buradan selam gönderiyoruz.

2028’de TEK BAŞINA İKTİDAR

İsraf ekonomisini ortadan kaldıran, kalkınmacı, halkçı ve toplumcu yeni yerel yönetim anlayışı ile birlikte artık Türkiye’nin 2028 yapılacak olan seçimlerine kararlı bir irade ile, inançlı birirde ile bulduğumuz yüzde 38 oy seviyesini bir ara basamak olarak görüp 2028’de yüzde 50 hedefle tek başına iktidar hedefiyle yol çıkıyoruz.

CHP TÜRKİYE’NİN YARISINI 40 YAŞ ALTI BELEDİYE BAŞKANLARI İLE YÖNETİYOR

1989 seçimlerini zaman zaman bizlere hatırlatıyorsunuz, bilmenizi isterim ki kadınlara daha çok yer veren. Türkiye de 11 milyon insanın yaşadığı belediyeleri kadın belediye başkanlarına emanet eden, 30 yaşın altında belediye başkanlarını, 40 yaşın altında nerde sie Türkiye’nin yarısını genç belediye başkanları ile yöneten yeni bir anlayış olarak şunu ifade etmek istiyorum k, kadınlara be gençlere olan inancımız ve onlara siyasette açacağımız alanlar artarak büyüyerek devem edecektir.

Cumhuriyetimizin ikici yüzyılına giderken bize emanet edilen çağtan Türkiye Cumhuriyetini laik, demokratik cumhuriyeti, insanlara, inançları kişileri, kimliklere, her türlü etnik yapıya saygı duyan bir anlayışla birlikte yeni bir yapılanmayı ortaya koyacağız, M. Oktay Aksu birlikte görev yaptığım grup sözcüsü olarak Sarıyer’imiz de hizmet yapmış beş yıl boyunca İBB meclisinde beraber çalıştığım yl arkadaşım, diğer yol arkadaşlarımla birlikte Sarıyer’de seçilen belediye meclis üyelerimiz, listelerde olup seçilme sırası ile yedekte bekleyen arkadaşlarımız, hale birimizimde çalışan arkadaşlar, ilçe yöneticilerimiz sizlerle gurur duymaya devam edeceğiz.

Türkiye’de herkesin konuştuğu Sarıyer’e Genel Başkanımız Özgür Özel’i en kısa zamanda Sarıyer halkımızla buluşturmaya söz veriyorum dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)