Son Dakika Haberler

AK Parti Sarıyer İlçe Kadın Kolları bir kez daha güzel bir amaç için kolları sıvadı.

AK Parti Sarıyer İlçe Kadın Kolları bir kez daha güzel bir amaç için kolları sıvadı.
Okunma : 159 views Yorum Yap

AKP sariyer Güzel ilçemiz sınırlarındaki Emirgan’da yer alan körlerin ve azgörenlerin yaşamına umut ışığı olan”6 Nokta Körler Vakfı” bünyesindeki kursiyerler için bir program tertipledi. Program 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla organize edildi.
Vakıf: Yıllardır ilçemiz sınırlarında gelen her kursiyer için , evlerine, odalarına ve kendi çaresizliğine mahkum edillenler için eğitimsizliğin karanlığına doğan bir ışık olarak hizmet veriyor.
AK Parti Sarıyer İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Küçük gerçekleştirdikleri organizasyona dair “Engelli vatandaşlarımızın toplum içinde hak ettiği hayat standartlarında yaşamalarına yönelik kanun ve düzenlemeler ile birçok çalışma hükümetimiz tarafından hızla hayata geçirilmektedir. Engelli kardeşlerimizin başkalarına muhtaç olmadan toplumsal hayata katılmaları ve daha iyi hayat şartlarına kavuşabilmeleri için yapılan çalışmaları büyük bir titizlikle sürdürüyoruz ve sürdüreceğiz.Bizler de AK Parti Sarıyer İlçe Teşkilatı Kadın Kolları olarak çorba da tuzumuz olma adına bir organizasyon tertipledik.Her yıl düzenlediğimiz Yaşlılar haftasıetkinliğimizin benzeri bir güzelliği de Engelli kardeşlerimiz ile yaşamak istedik.3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nün engelli kardeşlerimiz ve onların sorunlarına duyarlı olmak noktasındaki bilinç ve hassasiyetimizi daha da artırıp hayırlara vesile olmasınıdiliyor, engelli kardeşlerimizin günlerini kutluyor, her zaman yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyorum” dedi.
Organizasyonda İl Teşkilat Komisyonu Sarıyer Sorumlusu Nezaket Şimşek,İl Engelliler Komisyonu Nevin Çarlıoğlu, İlçe Yöneticileri,Vakıf temsilcileri de hazır bulundular.