Son Dakika Haberler

Başkan Genç Kastamonulular İle İftarda Buluştu

Başkan Genç Kastamonulular İle İftarda Buluştu
Okunma : Yorum Yap

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç iftar programında Kastamonulular ile bir araya geldi. Programa Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in yanı sıra Sarıyer Kaymakamı Ömer Kalaylı, CHP Sarıyer İlçe Başkanı Ahmet Güveloğlu ile yönetimi, Kastamonu dernek başkanları ve yönetimleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Programda konuşan Başkan Şükrü Genç, “Bu birlikteliğin kıymeti çok büyük. Ramazan ayında rızkımızı paylaşmak çok önemli. Geldiğiniz ve sofralarınızı paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Kurtuluş Savaşı’nda en fazla şehit veren illerden olan Kastamonu başına bir unvan alana kadar uğraşacağım” dedi. Konuşmasının ardından Sarıyer Kastamonu Kültür Turizm ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Cevdet Kain, Başkan Genç’e plaket takdim etti.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç iftar programında Kastamonulular ile bir araya geldi. Programa Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in yanı sıra Sarıyer Kaymakamı Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç iftar programında Kastamonulular ile bir araya geldi. Programa Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in yanı sıra Sarıyer Kaymakamı Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç iftar programında Kastamonulular ile bir araya geldi. Programa Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in yanı sıra Sarıyer Kaymakamı

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)