Son Dakika Haberler

CHP PM VE MV. ANADOLU YOLLARINA ÇIKIYOR!

CHP PM VE MV. ANADOLU YOLLARINA ÇIKIYOR!
Okunma : 330 views Yorum Yap

Olağan ve Tüzük Kurultayını geride bırakan CHP’de, 2019 seçimleri için hazırlıklar başladı. Kritik üç seçim öncesi CHP’de PM üyeleri ve Milletvekillerinin görev yapacağı illerde değişikliğe gidildi. Peki, kim nerede görevlendirildi.

Şubat ayındaki olağan, Mart ayının başındaki tüzük kurultayıyla parti içi tartışmaları sona erdiren CHP’de dışa dönük çalışmalar için düğmeye basıldı.

CHP, milletvekilinin bulunmadığı illerle, milletvekilinin bulunduğu illerde daha iyi başarı etmek için Parti Meclisi üyeleri ve milletvekilleri arasından birer kişiyi görevlendirdi.

RAPOR HAZIRLAYACAKLAR
Düzgün Haber’e göre görev verilen isimler sorumlu oldukları illere giderek, teşkilatın ve vatandaşın nabzını tutacak. Görevliler, sorumlu oldukları illerle ilgili yaptıkları temasların ışığında Genel Merkez’e rapor sunacak.

BATIDAKİ DOĞYA, DOĞUDAKİ BATIYA
Görevlendirmeler sırasında batı illerinde yer alan PM üyeleri ve milletvekillerinin doğuya, Karadeniz Bölgesi’ndeki milletvekillerinin ise iç ve orta Anadolu’da görevlendirilmeleri dikkat çekti.

GÖKAN ZEYBEK -GÜMÜŞHANE, BAYBURT

CHP Sarıyer ve İBB Meclis Üyesi, PM Üyesi Gökan Zeybek’in görev yeri olarak memleketi olan Gümüşhane ve Bayburt illeri çıktı.

İŞTE SAHA ÇALIŞMASININ TAM LİSTESİ

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)