Son Dakika Haberler

CHP SARIYER’DEN MUHTEŞEM İFTAR SOFRASI

CHP SARIYER’DEN MUHTEŞEM İFTAR SOFRASI
Okunma : 104 views Yorum Yap

CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı, Haydar Aliyev parkında her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar sofrasında 5 bin kişi bir araya geldi. CHP Sarıyer İlçe Başkanı Sevim Yalınkılıç ve Yönetim Kurulu Üyeleri muhteşem bir organizasyona imza attılar.

 5 BİN KİŞİ HAZIRLIK YAPILDI. “HALK İSYAN ETTİ”

CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı 5 bin kişilik İftar Sofrası hazırlık yaparak halkı isyan ettirdi. İlçe yöneticileri bu kadar katılım olacağını tahmin edemedik. Yinede kimseyi aç göndermedik açıklaması yaptılar.

DİP DALGASINA HAZIR DEĞİLDİLER

“Dip Dalgası” Halkın Cumhurbaşkanı Muharrem İnce’nin Sarıyer İftarına katılma olasılığının yüksek oluşunu düşünerek Haydar Aliyev Parkına hucum etti. CHP İlçe teşkilatı her yıl olduğu gibi 5 bin kişilik iftar sofrası hazırlığı yaptı. yoğun katılım olması nedeni ile vatandaşlara Masa- Sandalye- Yemek yetişmedi, zaman zaman yurttaşlar yemek dağıtımında adete kapış kapış yarış ettiler.

BOĞAZIN KİLİDİ KIRILDI

Sarıyer ilçe örgütü Dip dalgasına hazır değildiler. bu kadar katılımın olacağını düşünmediler. Kireçburnu sahili “Boğazın Kilidi” adete kırıldı..

SARIYER CHP ÖRGÜTÜ HERŞEYİ İLE HAZIR

CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Millet Vekili Didem Engin, Aykut Erdoğdu, Millet Vekili Adayları Gökan Zeybek. Adnan Ayber, Canan Sezenler, Burak Kaan Yılmazsoy, CHP İstanbul İl Yönetimi, Beşiktaş Kadın Kolları, CHP Sarıyer ilçe, kadın ve Gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri partililer ve yurttaşlar katıldılar.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri erken saatte alana gelerek davetlileri ağırladılar. Başkan Şükrü Genç gece boyunca yuttaşların taleplerini dinledi ve çözüm notları aldı.

CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu İftar sofralarında siyaset olmaz diyerek, herkesin kadir gecesini ve ramazan bayramını kutlarım dedi

CHP Millet Vekili Aykut Erdoğdu Sarıyer herşeyi ile hazır dedi.

HEDEFİMİZ SARIYER’İ  %78 İLE BİRİNCİ YAPMAK

CHP Milet vekili Adayı Gökan Zeybek : “Sarıyer de bir hedefimiz var, istanbul da en yüksek oy alan ilçe Beşiktaş %78, Bir hedef koyduk kendimize Sarıyer de % 78 çıtasını aşarak İstanbul’un birinci ilçesi yapmaya çalışacağız, hepimize düşen en önemli görev bir arkadaşımızı ikna edeceğiz”.

CHP Millet Vekili Didem Engin ise Cumhurbaşkanı adayımız Muharrem İnce’nin selamlarını getirdim. 24 Haziran da hepimiz gelecek nesillerimi içim çok önemli bir tercihte bulanacağız, Demokrasimi istiyoruz yoksa hepimizin geleceğinin bir kişinin iki dudağının arasında mı olmasını istiyoruz buna karar vereceğiz, dedi.

HALKIN BAŞKANI RAMAZANDA SİYASETTEN UZAK

Sarıyer de partiler üstü siyaset izleyerek adete herkesin beğenisini ve sıcaklığını kazanan, 10 yıl boyunca Sarıyer Belediye Başkanlığını yapan Şükrü Genç, hiç bir parti ayrımı gözetmeden, Yurttaşlar arasında ayrım yapmadan mubarek ramazan ayında yine iftar sofralarında siyasetten ve siyasilerden uzak durdu.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç her ramazan olduğu gibi siyasetten uzak durarak hiç konuşma yapmadı, Yurttaşların sorunlarını ve isteklerini dinledi. not aldı.