Son Dakika Haberler

Gökan Zeybek “Hiç kimse partiden büyük değildir”.

Gökan Zeybek “Hiç kimse partiden büyük değildir”.
Okunma : 1.266 views Yorum Yap

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Zeybek bugün Sarıyer Belediye Başkan adayı Oktay Aksu’nun Bahçeköy mahallesi programına katıldı. 

Sarıyer Belediyesi Kız Konukevi önünde toplanan Bahçeköylülere hitap eden Gökhan Zeybek Hiç kimse partinden büyük değildir dedi. 

Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Zeybek anlamı büyük mesajlar veren kısa açıklamalar yaptı. 

“Degerli Bahçeköylüler Mustafa Oktay Aksu ile bir dönem birlikte CHP Meclis Grup sözcüsü olarak çalıştık. Bir dönemde partimizin Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’e Koordinatör başkan yardımcısı olarak partimiz görevlendirdi. 

Kurumsal olarak biz partimizin adaylarının arkadasındayız, partimizin gösterdiği adaylarla mücadele ediyoruz. 15 yıl burada var olan yönetim anlayışı gelişerek değişerek, son beş yılda Ekrem İmamoğlu ile birlikte güçlenerek yeni bir yönetim anlayışı öne çıktı. Bahçeköyde üç mahallemizden de desteğinin devam etmesini istiyorum.

İsraf etmeyin, Kamunun kaynaklarını halktan yana, kamucu ve toplumcu anlayışta kullanın, sadece yandaşa değil, kapalı yönetemlerle ihale yapmayın, en fazla işi, en az masrafla yapan yönetim anlayışını temsil ediyoruz. Meclislerimiz de daha çok kadın, daha çok genç ile br iddaa ortaya koyuyoruz, parti yönetimimizde gençleşme ile birlikte belediye meclislerinde ilk on içinde dört kadın ve üç genç arkadaşımız yer alıyor, artık gençleşme ve siyasette bunu bir yönetim yapılanmasına dönüştürmeyi planlı bir şekile sürdürüyoruz, değişim kaçınılmazdır, 

Hepimiz geliriz görev yaparız, görevimiz bitiminde bizden sonrakilere partimizin bayrağını yönetim anlayışı içinde partililik hukuku içinde teslim ederiz. Hiç kimse partiden büyük değildir. Herkes buraya Cumhuriyet Halk Parti’sinin altıok’u ile geldiğini asla unutmamalıdır.” 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)