Son Dakika Haberler

Kemal Kılıçdaroğlu İstinye’de Erzurum İspirlilerle Buluştu

Kemal Kılıçdaroğlu İstinye’de Erzurum İspirlilerle Buluştu
Okunma : 720 views Yorum Yap

Cumhuriyet Halk Partisi genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu İstinye’ de bulunan Erzurum İspirliler derneğinde mahallelilerle bir araya geldi.

Dernekte yoğun bir ilgi ile karşılanan ziyarette dernek başkanı bir açılış konuşması ile Kılıçdaroğlu’na İstinyeliler adına hoş geldin diyerek açılış konuşmasını gerçekleştirdi.

Dernek başkanı konuşmasına “biz siyaseten karşı mahallenin insanlarımız, size oy vermek için sizden taleplerimiz var olacak” diyerek ülkenin bir çok sorununun çözümü ve CHP’nin sorunlar karşısında duruşu ile ilgili taleplerini Kılıçdaroğlu’na iletti.

Açılış konuşması sonrası konuşmasına başlayan Kılıçdaroğlu, terörden, ekonomiye, yaşam koşullarından, ülke bürokrasisinin geldiği duruma kadar bir çok konuda Cumhuriyet Halk Partisi’nin yapacaklarını, tahahütlerini anlattı.

Terör konusunda en mağdur partinin CHP ve siyasetçi olarak PKK tarafından silahlı saldırıya uğrayan tek kişi olarak kendisinin olduğunu belirten Kılıçdaroğlu terör ve terörle bağlantılı hiç bir konuyu kabul etmemizde aynı yerde olmanızda mümkün değildir diyerek teröre karlı duyarlılığını dile getirdi.

Toplantıya CHP İstanbul 2. bölge Sarıyerli milletvekili Gökan Zeybek, CHP İstanbul İl başkanı Canan Kaftancıoğlu, Sarıyer Belediye başkanı Şükrü Genç’te katıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)