Son Dakika Haberler

Samsung’un ‘yüzen buzdolabı’ Kilyos’ta ‘beach’ ziyaretçilerini serinletti

Samsung’un ‘yüzen buzdolabı’ Kilyos’ta ‘beach’ ziyaretçilerini serinletti
Okunma : 85 views Yorum Yap

Samsung+(2)Samsung Electronics Türkiye, özel olarak hazırlanan deniz üzerindeki platforma yerleştirdiği, geniş iç tasarım ve akıllı depolama çözümleriyle dikkat çeken No-Frost buzdolabı ile yüzerken susayanlara çare oldu. Etkinlik kapsamında, Kilyos sahilinde yüzen herkes, platforma çıkıp buzdolabından dilediği soğuk içeceği ücretsiz alarak serinleme fırsatı buldu.

Denizde yüzenler için farklı ve şaşırtıcı bir sosyalleşme alanına dönüşen platform, sahilde sıradan bir haftasonu geçirmeyi bekleyen ziyaretçilere de eğlenceli bir ilk yaşattı. Çarpıcı etkinliğiyle bir ilke daha imza atan Samsung, denize yerleştirdiği buzdolabında, tüm yüzücülerin ihtiyacını karşılayacak çeşit ve miktarda içecek seçeneğiyle, beach ziyaretçilerine soğuk içeceklerin keyfini ücretsiz olarak çıkarma keyfi sundu.

 Dijital İnverter Teknolojisine sahip 10 yıl Kompresor garantili ve sıcaklığı sabit tutan All-around Cooling (her Köşeyi Soğutma) özelliğiyle, özellikle yaz günlerinin favori ürünlerinden olan Samsung No-Frost Buzdolabı, geniş iç tasarım ve akıllı depolama çözümleriyle pazarın en güvenilir ürünleri arasında yer alıyor.