Son Dakika Haberler

Sarıyer Belediyesi 5262 Kişiye “Karantina Parası” Yardımı Yapacak

Sarıyer Belediyesi 5262 Kişiye “Karantina Parası” Yardımı Yapacak
Okunma : 19.654 views 12 Yorum

Sarıyer Belediyesi 65 Yaş üstü vatandaşlara gıda ve temizlik malzemesi yardımı yapıyor.

Türkiye’nin korona virüs pandemi mücadelesi Sarıyer’in tüm mahallelerinde örnek olarak gösterebilinecek şekilde devam ediyor.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, almış olduğu kararla 65 yaş üstü vatandaşlarımıza ve ihtiyaç sahiplerine, sosyal yardım ekibi ile gıda ve temizlik malzemesi yardımı yapıyor.

Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Çoşkun ve Başkan Yardımcısı Sevim Koç Sosyal Yardım ekipleri ile gün boyunca temizlik ve gıda yardımları yapma başladılar.

SARIYER HALK’DA KART 5262 KİŞİYE “KARANTİNA PARASI” YÜKLENECEK

Sarıyer Belediyesinin düzenlemiş olduğu Sosyal Yardım amaçlı ve öğrenci bursları için düzenlemiş olduğu “Sarıyer Halk Kart’a” yeni bir özellik ekleyerek “Karantina Para Yardımı” yapma kararı aldı.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in 3 yılldır sürdürdüğü “Sarıyer Halk Kart”Projesi ile “Öğrenci Bursları” ve “Ramazan Yardımı” olarak düzenli bir şekilde devam ediyor.

Dünyanın yaşadığı olağanüstü durumlar, bu zor günlerde sosyal yardım kartlarına, “ Sarıyer Halk Kart’a” Crona Virüs nedeni ile Halk Kart sahibi olan 5262 yarın “Karantina Para” yüklemesi gerçekleştirecek.

YORUMLAR (12)

 1. Sibel diyorki:

  Kızımın 90tl burs parasindan faydalanıyoruz fakat bizim kartlarimizda bu yardım olayı yok sanırım yani halk karta yapılan yardimdan bahsediyorum evdekal deniyo evdeyiz 4 kişilik aileyiz iş yok para yok gelir yok gider çok ihtiyaç sahibiyiz başvurduğum hiç bir yerden sonuç alamadık yardımcı olursanız sevinirim

 2. Ümit diyorki:

  Gerçekten. Çok. Mağdurum. Çocuklarım var. Baş vurduğum hiç bir yerde. Haber alamıyorum. Yardım. İstiyorum lütfen 05444746614

 3. Serpil diyorki:

  İyi günler. Gıda yardım başvurusu yapmıştım. Hiç bir sonuç almadım. Yardım istiyorum lütfen ilginize 05386495032

 4. Ömür diyorki:

  İlgili kurumlara. Baş vurdum. Cevap alamadım yardıma ihtiyacım var lütfen. Yardım istiyorum 05356825944

 5. Gülten diyorki:

  MMerhabalar. Biz. Rumeli kavağın da ikamet ediyoruz ve sosyal yardımda yardım istiyoruz. Biz pek internetten anlamadığımız için. Saol sun. Komşumuz. Kendi. E mail adresinde bize yapıyor ver yardım Cuma oluyor. Bize yardım edin allah rızası için 05359406741

 6. Mehmet diyorki:

  Merhabalar ben 2 çocuk babasıyım anlık hiv bir gelirim yok yardim talep ediyorum 05541435769

 7. Figen diyorki:

  Değerli insanlar mümin kardeşlerim bakin benim sorunlarim var maddi durum herkesin oldugu gibi hic yardim almadim yardim istiyorum nolur