Son Dakika Haberler

Sarıyer Festivali Giripin Konseri ile Sona Erdi.

Sarıyer Festivali Giripin Konseri ile Sona Erdi.
Okunma : 1.699 views Yorum Yap

Sarı Platform Derneği’nin düzenlediği 2. Sarıyer Festivali, Kireçburnu Haydar Aliyev Parkı’nda Gripin grubunun coşkulu konseriyle sona erdi. 

Sarı Platform Derneği’nin düzenlediği 2. Sarıyer Festivali, ikinci gününde sanatçı Betül Demir ve 3 gününde Gripin konseri ile Sarıyerlileri buluşturdu. Kireçburnu Haydar Aliyev Parkı’nda düzenlenen konserde Gripin, birbirinden güzel şarkılarını alanı dolduran binlerce kişiyle birlikte söyledi. 

Sarı Platform Derneği Başkanı Mustafa Bakır ve Yönetim Kurulu üyeleri, Sarıyer Belediyesinin desteği ile gerçekleştirilen  3 gün süren etkinlikte, 50 den fazla esnaf, onlarca sponsor firma katılım göstererek, Sarıyer halkına çoşkulu bir hafta sonu yaşattılar. 

Başkan Mustafa Bakır, “Pandemi koşuları nedeni ile zorlu olarak ara verdiğimiz derneğimizin sosyal festival faaliyetlerini bu yıl yeniden başlatarak halkımız ile buluşturduk.  Sarı Platform Basketbol Kulübü, Tenis Kulübü faaliyetlerimiz aynı şekilde halkımızın, gençlerimizin katılımı ile gittikçe büyümektedir. 12 yıllık derneğimiz sosyal faliyetlerimize, gerçekleştireceği yeni projelerle  çalışmalara devam edecektir. Bir çok süprizi içinde barındırdığımız etkinliklerimizi önümüzdeki aylarda proğramımızı duyuracağız. Sarıyer halkına 3 gün süren etkinliklerde bizlere vermiş olduğu destekler nedeni ile derneğimiz adına teşekkür ederim.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)