Son Dakika Haberler

TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ VE BAYINDIR SAĞLIK GRUBU ARASINDA BÜYÜK İŞBİRLİĞİ

TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ VE BAYINDIR SAĞLIK GRUBU ARASINDA BÜYÜK İŞBİRLİĞİ
Okunma : 129 views Yorum Yap


Türkiye Barolar Birliği ve Bayındır Sağlık Grubu arasında imzalanan “Tedavi Hizmetleri Alım Sözleşmesi” kapsamında bundan böyle avukatlar, stajyer avukatlar ile sisteme kayıtlı eş ve çocukları,barolar_2 Türkiye Barolar Birliği Tedavi Yardımları kapsamında Bayındır Hastaneleri’nde ücretsiz olarak yatarak tedavi hizmeti alabilecekler.

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu ve Bayındır Sağlık Grubu Genel Müdürü Doğan Sarban tarafından törenle sözleşme imzalandı. İmza töreninde konuşan Bayındır Sağlık Grubu Genel Müdürü Sarban, “İşbirliğinde geldiğimiz nokta itibariyle fevkalade mutluyum çünkü her iki taraf için de çok anlamlı olacağını düşünüyorum. Türkiye’nin en büyük ama büyüklüğünün ötesinde en etkin meslek örgütüyle bir sözleşme imzalıyoruz. Biz Barolar Birliği’ne ve Barolar Birliği’nin saygın 80.000 üyesine ve onların yakınlarına mümkün olan en üst düzeyde, en temiz sağlık hizmetini vereceğimizden eminiz” diye konuştu.

Kaliteli ve güvenilir bir sağlık hizmeti almayı amaçladıklarını belirten TBB Başkanı Feyzioğlu da şunları söyledi:  “Bayındır Sağlık Grubu ile mensuplarımızın kaliteli, güler yüzlü ve güvenilir sağlık hizmeti almasını sağlamayı amaçlayan bir anlaşmaya bugün imza atıyoruz. Umuyorum hepimiz için; Türkiye’deki 80.000 avukat, aileleri, çocukları ve çözüm ortağımız olan Bayındır Sağlık Grubu için son derece güzel, hayırlı bir anlaşma olur.”
Anlaşma kapsamında; avukatlar ve stajyer avukatlar TBB Yardım Fonu kapsamında olan sağlık hizmetleri için tamamı Sosyal Yardım ve Dayanışma Fonu (SYDF) tarafından karşılanmak üzere herhangi bir ücret ödemeden özel koşullarda tedavi olabilecekler.
Sisteme kayıt yaptırarak üye olan avukat eş ve çocukları da bu hizmetlerden aynı koşullarda yararlanabilecekler.