Son Dakika Haberler

GEFCO Türkiye bu sene de ODD gecesi sponsorları arasında yer aldı!

GEFCO Türkiye bu sene de ODD gecesi sponsorları arasında yer aldı!
Okunma : 118 views Yorum Yap

GEFCOKurulduğu günden bu yana Avrupa’daki en iyi lojistik sağlayıcılarından biri olan ve Bitmiş Araç Lojistiği uzmanı GEFCO, Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin 06 Ocak tarihinde düzenlediği Satış ve İletişim Ödüller gecesinin sponsorları arasındaydı.

2002 senesinde Türkiye’ye geldiğinden beri Bitmiş Araç Lojistiği ve dağıtımı ile ilgili uluslararası ve yurtiçi taşımacılık, özel lojistik çözümleri ve stok sahası gibi hizmetleri kapsamlı olarak sunmak için uzmanlığını ortaya koyan GEFCO Türkiye, otomotiv sektörünün düzenlenen bu önemli gecesinde sponsorlar arasında yer aldı.

Sektörün önde gelen isimlerinin katıldığı gecede, GEFCO Türkiye Genel Müdürü Fulvio VILLA da gecede bir ödül verdi. En Hızlı Büyüyen Ticari Araç Markası olan Dacia’ya ödülü GEFCO Türkiye tarafından verildi.

GEFCO Türkiye Genel Müdürü Fulvio VILLA konu ile ilgili yaptığı açıklamada otomotiv sektörünün, Türkiye otomotiv pazarının %14’ünden fazlasına otomotiv lojistiği hizmeti veren GEFCO Türkiye’ye duyduğu güvenden memnuniyet duyduklarını iletti.