Son Dakika Haberler

TÜRKİYE’NİN GENÇ GİRİŞİMCİ ŞİRKETİ BİLETALL

TÜRKİYE’NİN GENÇ GİRİŞİMCİ ŞİRKETİ BİLETALL
Okunma : 93 views Yorum Yap

biletal-12TOBB öncülüğünde, TEPAV ve AllWorld Network işbirliğinde gerçekleştirilen, Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketleri yarışması “Türkiye 100”de 27’inci sırada yer aldı. 2011-2013 döneminde satış gelirlerini %267 artıran Biletall.com, internet üzerinde özellikle uçak ve otobüs bileti satış/rezervasyon hizmetleri konusunda Türkiye’nin en yaygın ve modern hizmetini sağlıyor.

Biletall’ın CEO’su Yaşar ÇELİK “Biletall, en kaliteli ve en güvenilir hizmeti vermek ve tüm seyahat ihtiyaçlarının tek noktadan karşılanabilmesi için çalışmalarına sürekli devam etmektedir. Biletall, son 5 yılda cirosunu 26 kat artarak Türkiye’de bulunan şehirlerarası otobüs biletleri pazarında B2B ve B2C’de hizmet veren tek şirket olmuştur. Biletall 2015 yıl sonu itibari ile 1,5 MN adet bilet satışı ve 120 MN TL ciroya ulaşmayı hedeflemektedir..” diye konuştu. Türkiye’nin en hızlı büyüyen 27’inci şirketi seçilen Biletall’ın genç ve başarılı CEO’su Yaşar ÇELİK “Şirketimiz ekosisteminde bulunan herkese destekleri ve bizi seçtikleri için teşekkür ederiz” dedi.

Faaliyetine, TUBİTAK Destekli Ulusal Bilet Dağıtım Sistemi Projesi ile başlamış olan Biletall.com, 2006 yılından bu yana online seyahat bileti tedariki konusunda yurtiçinde ve yurtdışında hizmet veriyor. Yurt içi ve yurt dışında her türlü ulaşım hizmeti konularında faaliyet gösteren yüzlerce firmanın biletlerini satmakta ve dağıtımını yapmakta olan Biletall.com, sunduğu hizmetlerin çeşitlendirilmesi konusunda da yenilikçi çalışmalar yapmaya devam ediyor.

Uçak biletleri, şehirler arası otobüs biletleri, araç kiralama ve otel rezervasyonu konusunda hizmet sunan Biletall.com; Biletall Mobil Web Sitesi,  BiletallAndroid Uygulaması , BiletallIphone / Ipad Uygulaması, Biletall Haritam Uygulaması’nın yanı sıra BiletallAcentaları ve kiosklardan da bilet satış/rezervasyon faaliyetlerini sürdürüyor.