Son Dakika Haberler

Üçüncü kez Forbes’un “Dünyanın En İyi İşverenleri” listesinde

Üçüncü kez Forbes’un “Dünyanın En İyi İşverenleri” listesinde
Okunma : Yorum Yap

İş ve ekonomi dünyasının önde gelen dergilerinden Forbes’un gerçekleştirdiği “Dünyanın En İyi İşverenleri 2022” listesi açıklandı. Dünyanın lider bilgisayar üreticilerinden ASUS, daha önce iki kez girdiği bu prestijli listeye üçüncü kez dahil oldu.

Forbes, “Dünyanın En İyi İşverenleri” listesini 57 ülkeden 150 bin çalışanın hem kendi şirketlerini hem de bulundukları sektördeki şirketleri değerlendirdiği anketle belirledi. Yetenek geliştirme, toplumsal cinsiyet eşitliği, ekonomik değer yaratma ve sosyal sorumluluk gibi kriterlerle belirlenen liste, dünyanın en çok çalışılmak istenen şirketlerini ortaya çıkardı. Her çalışanının potansiyelini en üst düzeye çıkarmaya odaklanan ve önceliği üretken bir çalışma ortamı yaratmak olan ASUS, Forbes’un seçkin listesine üst üste üçüncü kez seçildi.

ASUS ortak CEO’su S. Y. Hsu, “Forbes tarafından üst üste üçüncü kez ‘Dünyanın En İyi İşverenleri’ arasına seçilmek çok büyük bir gurur. Gelişimimizi, her gün artan başarımızı ve insanların hayatlarını geliştirecek tecrübeler sunabilmemizi, çalışanlarımız ve eşsiz ASUS zihniyeti mümkün kılıyor” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)