Son Dakika Haberler

“Number One” Başkan Danışmanı Oldu…

“Number One” Başkan Danışmanı Oldu…
Okunma : 181 views Yorum Yap

AyseunluSTK ‘nın prensesi Ayşe Ünlü, siyasi yaşama Sarıyer CHP den meclis üyeliği aday adaylığı müracaatı ile devam etmiş ve aday olarak tercih edilmemişti, Bir süre Sarıplatform başkanlığı için adı geçen Ayşe Ünlü bugün CHP Beşiktaş Belediye Başkanı Av, Murat Hazinadar’ın başkan danışmanı olarak göreve başladı.

Sarıyer siyasetinin yakından tanıdığı isimlerden Mimar Ayşe Ünlü, Beşiktaş Belediyesi’nde mesaiye başladı. Türkiye Değişim Hareketi’nde bir süre Sarıyer İlçe Başkanlığı yapan ve Cumhuriyet Halk Partisi’nde de aktif çalışmalarıyla bilinen Ünlü, Beşiktaş Belediye Başkanı Avukat Murat Haznedar‘ın danışmanı oldu. Vakıflar ve Anıtlarla ilgili konularda danışmanlık yapacağı öğrenilen Ünlü’nün, Beşiktaş Belediyesi’nde önemli hizmetlere imza atması bekleniyor.

Aslen Antalya kökenli olan Ünlü, Sarıyer siyasetindeki çalışmalarının yanı sıra çok sayıda farklı sivil toplum kuruluşundaki aktif çalışmalarıyla tanınıyor. Sarıyer’de sevilen ve sayılan bir isim olan Ünlü, mesleğinde saygın ve başarılı bir kişi olarak biliniyor.
Sarıyer Gazetesi olarak Mimar Ayşe Ünlü’ye yeni görevinde başarılar dileriz…