Son Dakika Haberler

Av. Necati Yıldırım, Gece Gündüz Birlikte Çalışacağız,

Av. Necati Yıldırım, Gece Gündüz Birlikte Çalışacağız,
Okunma : 127 views Yorum Yap

avnecatiyildirim

Aday adaylığı boyunca hiç bir şekilde başkan adaylarına küsmeyen sert eleştiriler yapmayan ve her zaman Mevcut Başkan adayımıza sahip çıkacağız açıklamaları yapan Av.Necati Yıldırım, Şükrü Genç’in açıklanması ile belediye binasına giderek tebriklerini sundu.

İnternetmedya haber sitesinin haberine göre, Av. Necati Yıldırım, 2014 yerel seçimleri için Sarıyer Belediye Başkanlığı için CHP’den Aday Adayı oldu. Bu süreçte son derece seviyeli, diğer aday adaylarına saygılı ve partisinin menfaatlerini ön planda tutan bir seçim kampanyası gerçekleştirdi. CHP’de Sarıyer Belediye Başkanı Adayı olarak Şükrü Genç açıklandı. Karar bazı aday adaylarında üzüntü yaratırken, Av. Necati Yıldırım kararı olgunlukla karşıladı. Partisine küsüp, kırılmadı. Ben varsam parti var, ben yoksam parti yok demedi… İlk işi Şükrü Genç’i ziyaret ederek başarılar dilemek ve kendisi adaymış gibi çalışmaya söz vermek oldu.

2415010192

Sosyal medya siteleri üzerinden “Sarıyer Belediye Başkan Adayı Şükrü Genç’i tebrik ediyorum, başarılar diliyorum. Aday adaylığı sürecinde bana destek veren tüm dostlara teşekkürler. Sarıyer’ e hayırlı olsun.” mesajı yayınlayan Av. Necati Yıldırım destekçilerinden kendisine verdikleri desteği, CHP’nin Sarıyer Belediye Başkan Adayı Şükrü Genç’e de vermelerini istedi. Av. Necati Yıldırım’ın bu davranışı partinin önde gelen isimlerince örnek bir davranış olarak değerlendirilerek büyük taktir topladı.