Son Dakika Haberler

CENGİZ KAHRAMAN EMEĞE SAYGI GRUBUNDAN ADAY OLDU

CENGİZ KAHRAMAN EMEĞE SAYGI GRUBUNDAN ADAY OLDU
Okunma : 99 views Yorum Yap

Cengizkahraman
Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, son 25 yılın en çekişmeli seçim sürecini yaşıyor, seçimde iki liste yarışacak.
Türkiye Gazeteciler Cemiyeti’nin (TGC) 45’inci Olağan Genel Kurulu öncesi, hareketli günler yaşanıyor. Geçmiş yıllarda liste savaşlarına tanık olunan TGC, bu kez sadece iki listeyle seçime gidiyor.
TGC Başkanı Turgay Olcayto’nun listesi Bağımsız, Bağlantısız Özgür Gazetecilik Grubu ile Sedat Bakıcı’nın listesi Emeğe Saygı Grubu’nun yarışıyor, TGC Genel Kurulunda oylama yarın yapılacak.
CENGİZ KAHRAMAN ADAY OLDU
Uzun yıllar Ulusal Basın ve Tv lerde yöneticilik yapan ve başarılı çalışmalar ile adını duyuran, bugün profesyonel olarak kadrosu ile Sarıyer Belediyesi Basın Danışmanlığını sürdüren Cengiz Kahraman Gazeteciler Cemiyetinin 45. Olağan Genel Kurulunda Emeğe Saygı Grubun listesinden aday olarak seçimlere katılıyor.
 
Emeğe Saygı Grubu’nun sosyal medya üzerinden duyurduğu aday listesindeki isimlerin her biri, kamuoyunda yakından tanınan isimlerden oluşuyor.
Emeğe Saygı Grubu, Yönetim Kurulu’nun dışındaki listelerde yer alacak isimleri de açıkladı. Murad Sezer Denetim Kurulu’nda, Nahit Duru, Sevim Ertemur ve Azer Bortaçina Onur Kurulu’nda, Cengiz Kahraman, Murat Palavar, Kasım Öngen, Merih Bayraktar ve Ayhan Temizsoy gibi isimler de Balotaj Kurulu’ndaki adaylar arasında bulunuyor.