Son Dakika Haberler

CHP Sarıyer Her Mahallede, Evlerde Aileler ile Birlikte

CHP Sarıyer Her Mahallede, Evlerde Aileler ile Birlikte
Okunma : 15 views Yorum Yap

chp_mehmetdenizCHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Engelliler Komisyonu Sarıyer İlçesini mahallelerini dolaşıyor.

CHP Sarıyer İlçe Başkanlığının Çayırbaşı mahallesindeki ilk gün programında engelli  bireylerin ziyaret vardı.

  1. gün yapılan çalışmalarda Çayırbaşı Sosyal Yardımlaşma Derneğinde mahalleli kadınlara kadın sağlığı taraması gerçekleştirildi.

Mahalle ziyaretinde bebek beşiğine ihtiyacı olan 2 aileyi tespit eden ekip satın aldıkları beşikleri ilgili ailelere teslim ettiler. CHP Engelliler Komisyonu kendi ürettikleri ve satarak gelir elde ediyor, bu geliri yine Engelli ailelere ve ihtiyaç sahiplerine acil durum sebebiyle ihtiyacı satın alarak ailelere teslim ediyor.

Mahalleli kadınlar sağlık taramasından geçirildi.

Sağlık taramasında 21 yaşındaki bir kadın hamileliğini kontrol sırasında öğrenmesi duygusal anların yaşanmasına sebep oldu. CHP Engelliler Komisyonu tam kadro görev yaptı. Bu taramada ürettikleri ve satın aldıkları giysileri sağlık taramasından  geçen kadınlara hediye ettiler. Ayrıca Komisyon ürettiklerinden elde ettikleri gelirle hazırladıkları erzakları da teslim ettiler.

CHP İlçe Başkanı Mehmet Deniz, Çayırbaşı Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Şeref Aksak dernek merkezinde vatandaşlarla toplantı yaptı. Şeref Aksak CHP Sarıyer ilce Başkanlığının engelli ailelerinin evlerini ziyareti kahvelerde konuşulduğunu çok ses getirdiğini ifade etti

CHP İlce Başkanı Mehmet Deniz mahalleli kadınları dinleyerek sorunlarına yardımcı oldu.

Başkan Mehmet Deniz, Sarıyer’in bütün mahallelerinde ayrım yapmadan tüm komisyon üyelerimizle her hafta bir mahallede olmak üzere çalışmalar yapıyoruz, İhtiyaçlarını karşılıyor ve sosyal yardım ulaştırıyoruz, AKP Hükümetinin çok övündüğü Sağlıkta devrim yaptık açıklamasını bugün mahalleleri gezerek devrimin yalan olduğunu gözler önüne seriyoruz. İstanbul gibi metropol bir şehrin Sarıyer ilçesinde vatandaşlarımızın sağlık sorunlarından farklı olarak gerçekten sosyal yardıma muhtaç halkımız olduğunu görmekteyiz. Cumhuriyet Halk Partisinin bütün imkanlarını seferber ediyoruz. Vatandaşlarımızın evlerine giderek sorunlarını dinliyor ve çözüme kavuşturuyoruz, yıl boyunca yapmış olduğumuz bu çalışmalar ile halkımızın içinde ve yanındayız.