Son Dakika Haberler

CHP Sarıyer’de 91.Yaşını Kutladı

CHP Sarıyer’de 91.Yaşını Kutladı
Okunma : 99 views Yorum Yap

imageCuhuriyet Halk Partisi 91. Yaşını Sarıyer Cumhuriyet meydanına Çelenk koyarak kutladı.

CHP Sarıyer İlçesi Başkanı Mehmet Deniz ve Partililerin katıldığı 91 yıl anma töreninde vatandaşların yoğun ilgisi vardı.

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz Basın açıklamasında “Aydınlanmanın teminatı, Devrimlerin öncüsü, siyasal yaşamı çok partili hayata taşıyarak, demokrasinin önünü açmış olan partimizin 91.Kuruluş yıl dönümü Sarıyer Halkımızla birlikte kutluyoruz. Bu vesile ile bugün Atatürk Anıtı’nın önüne çelengimizi koyup, saygı duruşu ve İstiklal Marşımızla Cumhuriyete, değerlerine ve Partimize bağlılığımızı gösteren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ederim.

CHP Türkiye’nin teminatıdır. Her üyemiz 91.yıldır Cumhuriyetin ideal ve değerlerine sahip çıkmaktadır ve çıkmaya devam edecektir.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu CHP, yurtta ve Dünya da barış ilkesine bağlı olarak gerek Sarıyer İlçemizde gerekse bütün yurtta ve bütün komşuları ile barış ve huzur içinde yaşayacaktır. Bu ülkeyi kuran irade gelecekte tüm komşuları ile karşılıklı güven ve istikrarı tekrar yaşatacaktır. Bu duygu ve düşüncelerimle Partimizin 91. Kuruluş Yıldönümünü kutluyorum” dedi.

Sarıyer Beldiye Başkan Yardımcıları Gökan Zeybek,  Mustafa Tok, İsmail Erdem Meclis Üyeleri  katıldılar.

ilçe Başkanı Mehmet Deniz ve Yönetim kurulu üyeleri, Gençlik Kolu Yöneticileri CHP İstanbul İl Başkanı Oguz Kaan Salıcı ve İl yöneticileri ile birlikte Taksim meydanı anıtına 91 yıl kutlama çelenki koydular..