Son Dakika Haberler

Ekrem İmamoğlu’na oy vermeye davet ediyorum

Ekrem İmamoğlu’na oy vermeye davet ediyorum
Okunma : 414 views Yorum Yap

31 Mart Pazar günü yapılacak yerel seçimlere dair dikkat çekici bir paylaşımda bulunan Zülfü Livaneli, 1994 seçimlerini hatırlatarak İstanbul halkına seslendi ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’na destek istedi.

Livaneli, oy kullanacak vatandaşların dikkatli olmalarını ve tercihlerini bilinçli bir şekilde yapmalarını vurgulayarak, bu önemli sürecin demokratik bir şekilde geçmesi ve halkın iradesinin sağlıklı bir şekilde yansıtılması için herkesin sorumluluklarını yerine getirmesi gerektiğini belirtti.

Livaneli, X hesabından yaptığı paylaşımda, ”Değerli dostlar, çok önemli bir seçim dönemindeyiz. Tam otuz yıl önce sağ-sol ayrımı çok keskindi. Bütün ikna ve birleşme çabalarıma karşın seçime üç sol parti girdi. En fazla oyu almamıza rağmen bizi böldüler. Ankara, İstanbul başta olmak üzere pek çok belediye Refah’a geçti. Otuz yıl sonra aynı yanlışın tekrarlanmaması için akl-ı selim sahibi tüm İstanbulluları Pazar günü sandığa gitmeye ve Ekrem İmamoğlu’na oy vermeye davet ediyorum.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)