Son Dakika Haberler

Genelkurmay Başkanı Camide Tekmil Verecek

Genelkurmay Başkanı Camide Tekmil Verecek
Okunma : 127 views Yorum Yap

GenelkurmayModern Türkiyenin karanlık yüzü artık meydanlara çıktı, Kamuoyunda cumhuriyete karşı devrim yaptıklarını dillendirsen islamcılar ALP bünyesinde istedikleri hedefe ilerliyorlar, AKP Kilis Belediye Başkan adayı Yasin Topaloğlu canlı
AKP Kilis Belediye Başkan Aday Adayı Yasin Topaloğlu, canlı yayında şok açıklamalar yaptı. AKP’li Toplaoğlu, “çok yakın bir gelecekte Türk Genelkurmay Başkanı, Ankara’da, Hacı Bayram Camisi’nde, sabah namazında, sair kuvvet komutanlarından tekmil alacak” dedi.
Gaziantep’te uydu üzerinden ulusal yayın yapan BAHAR TV’de canlı olarak yayınlanan “Kritik Masa” programının konuğu olan AKP Kilis Belediye Başkan Aday Adayı Yasin Topaloğlu, siyaset dünyasında deprem etkisi yaratacak açıklamalarda bulundu.
Balyoz, Ergenekon ve casusluk davalarına göndermelerde bulunan ve Başbakan Erdoğan’ın Kanuni Sultan Süleyman’dan sonra en etkili Türk büyüğü olduğunu öne süren Topaloğlu’nun açıklamaları şöyle:
“Ama senin silahın var diye ben senden korkmalı değilim ki. o silahı sana millet verdi. Senin işin askerlik, siyasetçinin işi siyaset, televizyoncunun işi televizyonculuk, esnafın işi esnaflık. Şimdi siz bunu birbirine karıştırdığınız zaman benim silahım var, e ben senden şişmanım ve seni döverim. Bunun üzerine kurulu bir şey olabilir mi ? Dolayısıyla sayın Başbakan’ın bu anlamda ortaya koyduğu son on yıldaki şey , biz içinde yaşadığımız için bize sıradan gelen şeyler, otuz kırk yıl sonra anlaşılacak, 30-40 yıl önceyi bırakın 2002′de hayal edilemezdi.
Siz bir kamu kurumunda baş örtülü bir hanımefendinin çalışacağına beş sene önce inanır mıydınız?
Ama ben size şunu söylüyorum daha bu günden, daha öte bir şey söylüyorum. ben bunu 2001’de seslendirmeye başladım. gerekçesini de anlatıcam. çok yakın bir gelecekte Türk Genelkurmay Başkanı, Ankara’da, hacı bayram camisinde, sabah namazında, sair kuvvet komutanlarından tekmil alacak…
Çünkü bu coğrafya da sadece siz İslam’ın hizmetkarı olursanız var olursunuz. Kanuni Sultan Süleyman’dan sonra en muktedir Türk yönetici Recep Tayyip Erdoğan’dır..”