Son Dakika Haberler

HEP GÜLER YÜZLERİNİZLE HATIRLANACAKSINIZ

HEP GÜLER YÜZLERİNİZLE HATIRLANACAKSINIZ
Okunma : 1.103 views Yorum Yap

Kötü haber koşarak gelir… Zira ecel denen belirsiz zaman çağrısı çağırdığında en anlamlı zamanda, en neşeli zamanda ve en verimli zamanda bile alır gider insanı yaşamından.

Hayattan kopuş da denir buna, yeni bir hayata başlangıç da… Hangisine karar vereceğini de YARATAN bilir. Zira ecelin önüne geçmek insanın elinde değil…. İşte öyle oldu.

Bir ailenin önemli büyüğü bir elim kaza sonucu kopup gitti hayattan… Oysa ne kadar yürekliydiler, ne kadar severek gitmişlerdi memlekete… Bilebilirler miydi hiç bu son gidişleri olacak, dönüşleri yanan yürekler ve gözyaşı olacak…

Dava insanıydı Yeter Büyükdurmuş, eşi Eyüp da en yakın destek ve yardımcısı. Birlikte hatta ailece bir tatlı ve heyecanlı mücadelenin içindeydiler. yılmadan, bıkmadan ve usanmadan yıllarca devam ettirdiler mücadelelerini…

CHP de hemen hemen her kademede görev yaptı, insan üstü gayretle çalıştı, yıllarını verdi, hiç yüksünmedi, pes demedi, inatla demokrasi savaşında saf tuttu. Ama ecel öyle bir anda yakaladı ki, geride kalan görev YETER İLE EYÜP BÜYÜKDURMUŞ ikilisinin cenaze namazında saf tutmak olacak.

Sevgili kızım Yeter ve değerli kardeşim Eyüp’e Allah’tan rahmet diliyorum, mekanları cennet olsun, Çocuklarına ve tüm BÜYÜKDURMUŞ ailesine ve dava arkadaşlarına baş sağlığı diliyorum.

İbrahim Balcı

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)