Son Dakika Haberler

İSMİMİN MANİPÜLE EDİLMESİ SORUMLULUK ANLAYIŞIMA TERSTİR

İSMİMİN MANİPÜLE EDİLMESİ SORUMLULUK ANLAYIŞIMA TERSTİR
Okunma : 94 views Yorum Yap

AliihsanozdemR
CHP Sarıyer İlçe Başkan adaylığı işin ismi öne çıkan ve siyasi kulislerde isimlerin dolaşması nedeniyle heyecan yaratılıyor.

2011 Yerel seçimlerinde Sarıyer Belediye Başkanlığı aday adayı olan Ali İhsan Özdemir , CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı için ismini sıkça geçmesi üzerine kamuoyuna açıklama yaptı.

DEĞİŞİM TALEBİ YETERİNCE GÜÇLÜ DEĞİL

Ali İhsan Özdemir yapmış olduğu açıklamada,” Bana göre CHP Sarıyer ilçe Başkanlığında bayrak Değişimi şarttır! Bu şarta direnirken söyleyecekleriniz sadece zevzekliktir! Tıpkı AKP’nin ve MHP’nin genel seçim sonuçlarına direndiği gibi! Bununla beraber; aday olmam için talepli olan partililerin ısrarı üzerine takip ettiğim süreçten çıkardığım sonuç: değişim talebinin yeterince güçlü olmadığıdır!”

İSMİMİN MANİPÜLE EDİLMESİ SORUMLULUK ANLAYIŞIMA TERSTİR

Ali İhsan Özdemir kamuoyunda isminin dolaştırılması konusunda ise,” Bu şartlarda kongre sürecinin, ismim üzerinden manipüle edilmesi ihtimali sorumluluk anlayışıma terstir!

Zira CHP’ nin akil adamları mükemmel ilçe başkanı adayını tayin etmekte Hıkmet sahibi insanlardır! Bize de o karara göre vaziyet edinmek görevi düşer!” dedi.

CHP Sarıyer’de delegeler belli olmadan aday adayları isimleri hergün yeni bir isim eklenerek çoğalıyor, siyasi kulislerde adayların haberi olmadan bazı isimler manipüle edildiğide biliniyor