Son Dakika Haberler

KÖY’de Yaşaması da Ödemesi de Rahat

KÖY’de Yaşaması da Ödemesi de Rahat
Okunma : 78 views Yorum Yap

siyah-kalem

Emlak Konut GYO güvencesiyle Siyahkalem A.Ş. tarafından Zekeriyaköy’de inşa edilen KÖY projesinde satışlar devam ediyor. 467 bin metrekare alan üzerinde 1.167 konut ve 15.000 metrekarelik bir çarşıdan oluşan KÖY projesinden konut sahibi olmak isteyenler için sadece 25 gün geçerli olanözel fırsatlısatış kampanyası başladı.

22 Ağustos -15 Eylül 2015 tarihleri arasında gerçekleştirecek kampanyadan yararlanmak isteyenler içinanlaşmalı banka veya finans kurumlarıyla60 aya 0,38, 84 aya 0,57 ve 120 aya 0,68 avantajlı kredi oranları sağlanıyor.

1,3 milyar TL yatırım değerine sahip olan KÖY’de konutların yanı sıra 15 bin metrekare kiralanabilir alana sahip açık hava konseptli bir çarşı olan ÇarşıKÖYyer alıyor. ÇarşıKÖY’de uluslararası markaların yanı sıra yöreye özgü farklı damak tatlarına uygun restoranlar, kafeler, süpermarket, veteriner, organik pazarın yanı sıra son teknolojiye sahip sinema salonları bulunuyor.

 

Proje bünyesi ve donatı alanları içinde anaokul, ilköğretim okulu, sağlık  merkezi, açık ve kapalı yüzme havuzlarıyla sosyal tesis, açık basketbol, tenis ve benzeri spor alanları ile 3,5 km’lik yürüyüş, koşu ve bisiklet parkuru yer alıyor.