Son Dakika Haberler

Okullara Hizmet Karşılıksız Devam Edecek

Okullara Hizmet Karşılıksız Devam Edecek
Okunma : 97 views Yorum Yap

imageCHP Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç , Okul Aile Birliklerine ve Okul Müdürlerine Sarıyer Bosfor Restaurantta kahvaltıda buluştu.

Milli Eğitim Bakanlığının yeterli düzeyde okulların ihtiyaçlarını karşılamaması dolayısıyle Sarıyer Belediyesi Olarak okulların temel ihtiyaçlarını, bakım ve onarımını üstlenen Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Bugün okull yetkilileri ile yapmış olduğu kahvaltıda, Bugüne kadar yaptıklarımız, okulların ihtiyaçları karşılanmıştır, bir beş sene daha bu hizmeti devam ettireceğiz.

Başkan Şükrü Genç Konuşmasında Okul sonrası ögrencilerin 10-14 yaş arasındaki ergenlik sorunlarının psikoloğlar tarafından çözülmesi için SAGEM lerde gereken hşzmet verilmektedir. Çocukların yetişmesinde ve derslerin bugün Kurslar olarak dünülen ve yüksek maliyetller çıkaran ailelerin zorunlu olarak verdiği dershaneler hizmetini, bizler mğrencilerimize SAGEM de veriyorz, gerçekten buradan başarılı öğrenciler çıkmaktadır ve dahada çıkacakdır, Sagem ler derslerden farklı olarak gençleri psikolajik olarak gelişmesinde ve yetişmesinde Doktorlar tarafında bilimsel bir sekilde hşzmer verilerek topluma yetişkiler olarak kazandırılıyorlar.

Başkan Genç Veda kahvaltısıd değildir, Burada bilrilte oluşumuz başladığımız tüm projeleri devam ettirmek ve gerçekleştirmek için buradayız dedi.

Sarıyer Belediyesi Şükrü Genç döneminde başlayan 54 okul projesi ile olulların bakım, onarım, temizlik ve temel ihtiyaçlar olarak hizmetlerine devame diyor,

Milli Eğitim Bakanlığının bütçesinde olan ve bugün Sarıyerde hiç bir okula destek sağlanmaması nedeniyle Sarıyer Belediyesi bu hizmetti üstlenerek karşılıksız bir hizmet olarak yerine getiriyor
imageimageimageimageimageimageimage