Son Dakika Haberler

SARIYER ŞENLİĞİ PROGRAM TANITIMI YAPILDI

SARIYER ŞENLİĞİ PROGRAM TANITIMI YAPILDI
Okunma : 75 views Yorum Yap

sariyersenligi-1 (5)

Sarı Platform Derneği ve Hitt Entertainment organizasyonunda gerçekleştirilecek olan SARIYER ŞENLİĞİ  4-5-6 Eylül tarihlerinde Haydar Aliyev parkında düzenlenecek.

Sarı Platform Derneği Başkanı Mustafa Bakır, Yönetim kurulu üyeleri ve etkinlikte destek verecek olan kurumlar ile birlikte program tanıtımı yaptı.

Sarıyer Kav Restaurantta gerçekleştirilen toplantıya Meclis Üyeleri, Muhtarlar, Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri katıldı.

SARIYER ŞENLİĞİ  organizasyonunu Sarıyer Platform Derneği. Hitt Entertainment ve Sarıyer Belediyesi’nin katkıları ile düzenlenirken, Sarıyer Şenliğine sponsor firmalardan Kral Tv, Radyo ve Tv canlı yayınları ile destek verecek.

Sarıyer’de ilk defa düzenlenecek olan 1. Sarıyer Şenliği’ne sanatçılar  Hande Yener, Sinan Akçıl, Elif Kaya, Kutsi, Murat Dalkılıç Müzik Atölyesi, Halit Güner, Berksan,Erdener-Seda dans şov, Doğa Rutkay Tiyatro Atölyesi, Poni turları, Atölye çalışmaları, Buz Pateni, Atlı Karınca, Spor, Astroloji Atölyesi,Festival Yürüyüşü yer alacak.

sariyersenligi-1 (3)

Sarı Platform Derneği Başkanı Mustafa Bakır, Program ve çalışmalar hakkında bilgi verdi. “Sarıyer’de geçen yıllar dernek olarak bir çok etkinliği ve Sarıyer’in ilklerini gerçekleştirme imkanımız oldu, 2014 yılında 1. Sarıyer Festivali dar kapsamlı olduğunu gördük, Bu etkiliği şenliğe dönüştürerek İstanbul Boğazında bu yıl yapılacak olan tek şenlik olarak yer alacağız, Bebek Festivalini düzenleyen Hitt Entertainment ile organizasyonu gerçekleştiriyoruz, Haydar Aliyev Parkı İstanbul Boğazı’nın en büyük parklarından biri, tüm alanı en iyi şekilde değerlendiriyoruz. Sarıyer Belediyesi desteği ve kamuoyunda etkili Telekominikasyon, Otomotiv, Restaurant ve Turizm, sektörlerinden sponsor firmalar ile destekleniyoruz.”

Sarıyer Şenliği 4-5-6 Eylül tarihleri arasında 150 bin kişi katılım hedefi olarak planlanmış ve piar çalışmaları yapılıyor, Ulaşım kolaylığı ve mevsim koşulları açısından boğazdaki en kullanışlı alanda gerçekleştirilecek etkinlik için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

sari-525

sariyersenligi-1 (1) sariyersenligi-1 (2)