Son Dakika Haberler

Sarıyer’de Hayırlı Bahar Şenliği

Sarıyer’de Hayırlı Bahar Şenliği
Okunma : 111 views Yorum Yap

CHP Sarıyer İlçesinin düzenlemiş olupu Hayırlı Bahar Şenliği Sarıyer Cumhuriyet Meydanında Ve Rumeli Hısarı Üstü parkında iki etkinlik olarak gerçekleştirildi.

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, CHP Parti Meclis üyesi Ferihan Karasu ile birlikte yurttaşlarla Hayır Lokması dağıttılar.

Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek, İsmail Erdem, Meclis Üyeleri ve İlçe Yöneticileri, Gençlik Ve Kadın Kolarının katılımı ile gerçekleşen Hayır Bahar Şenliğşnde gençler Bertuğ Cemil’in şarkıları ile çoştu.

yöneticilerimizin, kadın ve gençlik kollarımızın, Belediye Başkan yardımcılarımız ve meclis üyelerimizin, Değerli Sarıyer Halkının katılımı ile coşku içinde geçen şenliğimize ünlü sanatçı Bertuğ Cemil’in şarkıları ile çoştu. Yurttaşlar Alanda horon oynadılar.

Sosyal Medya’dan canlı olarak yayınlanan etkinlikte Başkan yardımcıları ve İlçe Başkanı Mehmet Deniz hayırlı mesajlar verdiler.

CHP İlçe Başkanı Mehmet Deniz, İki baharı birlikte kutluyoruz, Bu alanda İçişleri Bakanı Süleymen Soylu miting yaptı, Sarıyer Hayır Diyor pankartlarına atıfta bulundular, Akp
İlçe Başkanı Salih Bayraktar Sarıyer Hayır mı diyor sorusuna Alanda bulunan halk evet dedi. Bence dışardan taşıma ile gelen halka Siz Sarıyerlimisiniz diye sormasını istedim, o zaman ne cevap alacaktı merak ediyorum. Baharımız kutlu olsun dedi.

PERİSCOP CANLI YAYIN LİNKİ
https://www.pscp.tv/w/1BRKjEZvproxw

Sarıyer Bahar Şenliği Hayır Lokması

TC Mustafa Balcı paylaştı: 9 Nisan 2017 Pazar

Sarıyer Bahar Şenliği Hayır Lokması

TC Mustafa Balcı paylaştı: 9 Nisan 2017 Pazar