Son Dakika Haberler

Sarıyer’de okullar yeni döneme hazırlanıyor

Sarıyer’de okullar yeni döneme hazırlanıyor
Okunma : Yorum Yap

Sarıyer Belediyesi, ilçedeki okullarda bakım onarım, peyzaj ve boya çalışması yaparak öğrencilere, yeni eğitim öğretim döneminde daha sağlıklı ve hijyenik ortamda eğitim alma imkanı sağlıyor.

Sarıyer Belediyesi her yıl olduğu gibi bu sene de okulları yeni eğitim öğretim dönemine hazırlıyor. Çocukların daha iyi fiziki koşullarda eğitim almalarına olanak sağlamak amacıyla çalışan Fen İşleri, Temizlik İşleri, İşletme ve İştirakler, Ulaşım Hizmetleri, Park ve Bahçeler ile Destek Hizmetleri Müdürlüğü personelleri okullardan gelen talepleri hızlı bir şekilde değerlendiriyor ve çalışmaları gerçekleştiriyor. Bakım-onarım ve boya çalışmaları devam ederken bir yandan da okul bahçelerinde sert zemin ve peyzaj çalışmaları yapılıyor.

Çocuklar ve eğitim bizim önceliğimiz

Okullarda yapılan çalışmalarla ilgili ekiplerden her gün bilgi alan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç; “Yerel yönetim anlayışımızın en önemli unsuru çocuklar. Bugünü yönetirken geleceği hazırlıyoruz. Bu nedenle eğitime destek çalışmaları çok değerli. Bütün ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Yıl boyunca da ne zaman ihtiyaç duyulursa çocuklarımız için her şeyi yapmaya hazırız” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)