Son Dakika Haberler

Badestenlioğlu'nu Ellerinden Düşürdüler..

Badestenlioğlu'nu Ellerinden Düşürdüler..
Okunma : 139 views Yorum Yap

382343_445595868841810_772339971_nSarıyer Belediye Spor Voleybol Takımını 1.liğe çıkaran Mehmet Badestelioğlu Kulüple anlaşarak ayrıldı.
Lig’e Boğaziçi Turnuvası ile iyi başlangıç yapan Boğazın Sultanları Yamia Ortiz ve Da Silva ile güçlenmişti. Ortiz’in lisansı yetişmediğinden, Turnuva boyunca Da Silva başarılı performans ile göz doldurmuştu.
Da Silva lig maçlarında hiç oynatılmamış ve mukavelesi fes edilmişti. Kimse Nedenini bilmediği bu transferi sormadı?
Lige iyi başlangıç yapan Boğazın Sultanları birden üstü üste yenilgiler almaya başladı, Devre arasında yapılan iki transfer den Pelin Çelik oynamıyordu. Ashley ikinci en çok sayı atan oyuncu oldu. Ceren ise kadroya girmekte zorlanıyordu.
Takım 2. yarıya sorunlu başladı.
Sarıyer Voleybol Takımında Astronomik ücretle görev yapan Badestelioğlu görevi bırakış nedeni ne olabilirdi? Henüz bir açıklama yapılmadı.
Sarıyer Belediye Bayan Voleybol Takımı sosyal paylaşım sitesi Facebook dan duyurulan SON DAKİKA  haberde basın açıklaması yapıldı.
Mehmet Badestenlioğlu Görevi Bıraktı.
Ülkemiz voleybolunun en önemli isimlerinden, gerek Milli Takım gerekse Kulüp bazında sayısız başarılar kazanan, birçok voleybolcu yetiştiren geliştiren, kazandığımız 2. lig şampiyonluğunda büyük emeği olan, herşeyden öte “semtimize voleybolu sevdiren adam” dediğimiz antrenörümüz Mehmet BEDESTENLİOĞLU ile yönetimimiz karşılıklı anlaşarak ayrılma kararı aldı.
 
Bu karara gönülden üzüldüğümüzü belirterek hocamıza şampiyonluktan çok verdiği emek ve semtimize kattığı heyecan için çok çok teşekkür eder, bundan sonraki hayatında başarılar dileriz. Seni asla unutmayacağız büyük usta !