Son Dakika Haberler

UÇUŞ OKULU GELECEĞİN PİLOTLARINI YETİŞTİRİYOR

UÇUŞ OKULU GELECEĞİN PİLOTLARINI YETİŞTİRİYOR
Okunma : 94 views Yorum Yap

Sivil Havacılık alanındaki eğitim faaliyetlerini genişleten İstanbul Rumeli Üniversitesi, RuemliSem Uçuş Okulu ile geleceğin pilotlarını yetiştirmeye hazırlanıyor. Uzman kadrosuyla, yüksek emniyet bilinciyle, sektör bilgisi ışığında, uluslararası standartlarda eğitim verilen İstanbul  RumeliÜniversitesi, RumeliSEM Uçuş Okulu ile büyüyor.

Uçuş Okulu hakkında bilgi veren İstanbul Rumeli Üniversitesi Ulaştırma Hizmetleri Bölüm Başkanı ve RumeliSEM Uçuş Okulu Sorumlu Müdürü Öğretim Görevlisi Serap Daş şunları söyledi’’ Sürekli büyüyen Sivil Havacılık Sektöründe bilindiği üzere nitelikli pilot ihtiyacı da her geçen gün artıyor. Ülkemiz ve dünya gençlerinin yoğun ilgi gösterdiği sektöre, nitelikli pilotlar yetiştirmek üzere RumeliSEM Uçuş Okulunu kurduk.Nisan 2019’da da yetkilerimizi aldık. Okulumuzda, Özel PilotLisansı (PPL(A)), Modüler Pilot Lisansı (ATPL(A)) ve Re-Take eğitimlerimizin yanı sıra “Üniversite ile Eş Zamanlı” Programlar ve ” Çalışanlara Özel ” programlarımız dabulunuyor.’’

Kayıtlar hakkında da bilgi veren Daş’’ Temmuz ayında kayıt almaya başladığımız RumeliSEM Uçuş Okulumuzda ki tüm eğitim ve programların kayıtları 30 Ağustos’a kadar devam edecek’’ dedi.