Son Dakika Haberler

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü.
Okunma : 86 views Yorum Yap
Bugün 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü.
Öncelikle Bir durumu tespit etmek isterim.
Bu ülkede son 50 yıldır damgasını vuran özellikle Dini Cemaatlerin eninde sonunda bir Terör Örgütü olduğu ortada. Halen bu illegal yapıların ülkede hayat bulması şaşırtıcı değilmi.
Bunların amacı Din değil Dini istismar ederek gerçek amaçlarına ulaşmak.
Allah’a ve onun yüce divanına ulaşmak için bir aracıya veya cemaate ihtiyaç yoktur. Allah her bir ferdi özel olarak var etti ve eşref-i mahlük olarak sıfatlandırdı.
Kendi şerefini yok sayıp Şerefsiz Din tüccarlarının elinden Allah’ın yüce Divanına ulaşacağını sananlar eninde sonunda bir gün bir suç örgütünün üyesi olduğunu görmüş oluyorlar.
Milletçe bu suç örgütlerinden uzak durmamız, çocuklarımızı ve çevremizdeki muteddeyyin insanlarımızı bu illegal yapılardan uzak tutmamız ve farkındalık yaratmamız lazım.
Bugün 15 Temmuz Darbe girişiminin yıl dönümü.
Vatanın ve Milletin bölünmez bütünlüğüne kast eden, Devletin Anayasal düzenini bozmak isteyen, Halkına kurşun sıkan, Sivil, Asker, Polis demeden amacına ulaşmak için hunharca katliam yapan, gözü dönmüş katillerin, onların amacına ulaşmak için gizli veya aşikar her ne surette olursa olsun destek olan her kim varsa öncelikle Allah’a havale ediyor şiddetle kınıyor, Şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlık ve uzun ömürler diliyorum.
Bu Millet hiç bir zaman istiklalinden ve istikbalininden taviz vermedi vermeyecektir. “Allah’ım bu Millete birdaha İstiklal Marşı yazdırmasın” diyerek altın harflerle yazılı o muhteşem İstiklal Marşımızın ilelebet var olması  dileğiyle 15 Temmuz Demokrasi zaferinin milletimize Huzur, Barış, Demokrasi getirmesini diliyorum.