Son Dakika Haberler

200 Başarılı Öğrenci Kilyos Kampında

200 Başarılı Öğrenci Kilyos Kampında
Okunma : Yorum Yap

Sarıyer Belediye Başkanı Oktay Aksu, ilçemizdeki devlet okullarında okuyan 200 başarılı erkek öğrenciyi ödüllendirmek amacıyla özel bir kamp programı düzenledi. Öğrenciler, belediyeye ait Kilyos Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen iki haftalık kampa katılmak üzere Sarıyer Ortaokulu bahçesinde bir araya geldi.

Başkan Oktay Aksu ile birlikte Başkan Vekili Hüseyin Çoşkun Okul müdürleri ile birlikte öğrencileri Sarıyer Ortaokulundan Kilyos Kamp Merkezine yolcu ettiler.

Bu özel kamp programında öğrenciler, yoğun geçen bir okul döneminin ardından hem eğlenip hem de dinlenme fırsatı bulacaklar. Kamp boyunca çeşitli etkinlikler, spor faaliyetleri ve sosyal aktivitelerle dolu bir program sunulacak. Ayrıca, öğrencilerin kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak atölye çalışmaları olacak.

Başkan Vekili Hüseyin Çoşkun, Geleneksel olarak her yıl yaptığımız, gençlerimizin eğitim hayatlarına katkı sağlamak ve başarılarını ödüllendirmek amacıyla düzenlediğimiz bu kamp programında yer alan öğrenci ve öğretmenlere, keyifli ve dinlendirici bir tatil diliyoruz. Amacımız, öğrencilerimizin motivasyonlarını artırmak ve onlara güzel anılar biriktirebilecekleri bir deneyim sunmaktır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)