Son Dakika Haberler

ADALET MÜCADELEMİZ DEVAM EDİYOR

ADALET MÜCADELEMİZ DEVAM EDİYOR
Okunma : 95 views Yorum Yap

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 25 gün süren “Adalet Yürüyüşü” sonrasında Çanakkale de gerçekleştirilecek olan “Adalet Kurultayı” için tüm hazırlıklar tamamlandı.

Çanakkale, Eceabat Kocadere köyü kamp alanında 26 Agustos ta başlayarak 29 Ağustos da sonuç bildirgesiyle tamamlanacak olan Adalet Kurultayı’na, CHP İlçe Başkanı Mehmet Deniz bugün sosyal medyadan çağrı yaptı.

ADALET MÜCADELEMİZ DEVAM EDİYOR

“Ankara’dan İstanbul’a Adalet için yüz binlerle yürüyen Genel baskanımız Kemal Kılıçdaroğlu Maltepe meydanında milyonlarla buluşarak Ülkede yaşanın her alandaki adaletsizlige dur demişti.

Bu kez yer Çanakkale Ulusun tarihi destanının yazıldığı yer de ve yıl dönümü öncesi yapılacaktır.

Ülkemizde adaletsizlik maalesef sadece mahkemelerde degil, Yaşam biçiminize müdahale ile sosyal hayatta, spor alanına müdahale ile sporda, kültür alanına müdahale ile örf ve adetlerimize müdahale ile sinema da tiyatroda,
Ormanlık alanların imara açılması, satılması kiraya verilmesi ile doğada doğanın dengesini, yeşili çevreyi yok edilerek insanların oksijen almasının yok edilmesinde, kısaca sağlıkta ,egitimde, Ekonomide, işsizlikte, işe alımlarda her alanda AKP iktidarında çığ gibi büyüyen yığınla adaletsizlikle karşı karşıyayız.

Artık yeter dur diyeceksen, hangi partiden, hangi inançtan, hangi Sivil toplum kurumundan olursan ol gel, Gel ki gücünü göster, gel ki meydanın boş olmadığını görsünler.

Büyükdere de ki İlçe başkanlık binamızın önünden 26 Ağustos,27 Ağustos,28 Ağustos ve 29 Ağustos tarihlerinde gece saat 01:00 da otobüsler kalkacaktır. Günü birlik gidip gelmek isteyenler akşam aynı otobüslerle dönebileceği gibi kalmak isteyenler kurulmuş çadırlarımızda konaklayabilecektir”.

Katılmak isteyen görüş bildirmek isteyen,yaşadığı adaletsizligi dile getirmek isteyenler ilçe başkanlığımızın 0212 2717391 nolu telefona isimlerini yazdırabileceği gibi, sariyerchp@gmail.com adresine yazılı olarak bildirebilirler.
Bütün Sarıyer davetlidir.