Son Dakika Haberler

ADD’DEN ŞEKER FABRİKALARI KAPATILMASIN İMZA KAMPANYASI

ADD’DEN ŞEKER FABRİKALARI KAPATILMASIN İMZA KAMPANYASI
Okunma : 13 views Yorum Yap

Şeker fabrikalarının kapatılmaması ve satılmaması İçin Türkiye genelinde siyasi partiler ve Sivil Toplum Kuruluşları imza kampanyaları düzenliyor ve fabrika önlerinde eylemler gerçekleştiriyor.

ADD Genel Merkezi Türkiye genelinde eylem ve imza kampanyası başlattı, ADD Sarıyer Şubesi Cumhuriyet Meydanında imza kampanyası düzenledi ve basın açıklaması yaptı.

ADD Sarıyer Şube Başkanı Fahrettin Serdaroğlu ; Şeker Fabrikaları kapatılamaz, şeker vatandır,Sarıyer de şeker fabrikası olmadığından işçiler zarar görmeyecek,Çiftçiler zarar görmeyecek ama hiç birşey biz
Etkilemiyorsa çocuklarımızı düşünelim,çocuklarımız kanser olmasın, çocuklarımı zehirli şekerden zarar görecektir,çocuklarımız öldürülmesin şekerde yiyebilsinler dedi.

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Sevim Yalınkılıç ise Şeker vatandır, milli değerimizdir, bunun için millet vekillerimiz şeker fabrikalarından eylemler yapmaktadırlar, işçilerle,çiftçilerle bu fabrikaların satılmamalı için büyük mücadele vermektedirler, tüm halkımızla beraber bu fabrikaları savunmalıyız. Çocuklarımızın geleceği için mücadele vermeliyiz.

CHP Sarıyer İlçesi hafta sonu metro istasyonu ve Cumhuriyet meydanında etkinlik yapacaklarını bildirdi.