Son Dakika Haberler

AHMET KARAMAN VEFAT ETTİ

AHMET KARAMAN VEFAT ETTİ
Okunma : 1.023 views 2 Yorum

İbrahim Balcı SSK Eski Başkanı haberi : Hacı Osman Çorbacısı’nın Sahibi Ahmet Karaman eskiden tanıdığım bir arkadaşımdı. Herkes onu Ayazağalı bilir, o Sarıyerliyim derdi. Çok kimsede inanmazdı.

Bir gün öylesine sabrı tükendi ki bir tapu ile geldi ve tapu kaydında Sarıyerli olduğunu gösterdi.Doğru söylüyor 1960 öncesi Ayağazağa Sarıyer’e bağlıydı.

Ahmet Karaman Ayazağa Spor Kulübü ile çevre spor kulüplerinin pek çoğunda tanınan sevilen bir insandı. Faal adamdı. iyilik severdi. Gün oldu Sarıyer Spor Kulübü As Başkan olarak yönetim kurulunda görev aldı. Hayat doluydu, sevecendi, saygın insandı hiç bir rahatsızlığı da yoktu. bu sabah ölüm haberi geldi.

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Spor camiasının başı sağ olsun.

YORUMLAR (2)

  1. mustafa ensaroğlu diyorki:

    büyüğümüzü değerimizi ahmet abimizi kaybettik,
    ruhu şad olsun mekanı cennet olsun inşallah yakınlara ve sevenlerine’de sabır ve başsağlığı diliyorum

  2. İsimsiz diyorki:

    Hacıosman’da oturuyorum..Hacıosman çorbacısının sahibidir Ahmet Karaman..ölüm sebebi anjio kalp kesin bilgidir..virüsle alakası yoktur..yayılan haberler yalan..26 mart 2020 tarihinde Bahçeköy’de yeni açtıkları mekandaydı kendileri..25 mart tarihinde koronavirus teşhisiyle okmeydanı hastanesine kaldırıldığı haberi haberi tamamen yalan haberdir..