Son Dakika Haberler

AKŞAHİN KAÇTI, ERKAN KARASLAN TAHLİYE OLDU.

AKŞAHİN KAÇTI, ERKAN KARASLAN TAHLİYE OLDU.
Okunma : 103 views Yorum Yap

 

ERKAN KARAASLAN Tutuklandığında, AKP Belediye Başkanları Görevden Alınmamış, Meclis Üyeleri Tutuklanmamış, Damadı Feto’dan tutuklu bulunan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş İstifa Etmemişti.

16 Ay süresinde ulusal ve yerel medyada gündemde  CHP Belediyelerinin Fetocu danışmanı olarak yer alan ve bir çok belediye başkanını suçlayıcı belgeleri basın takip edilen, Belediye Meclislerinde AKP Meclis üyeleri sürekli gündem yaratıp mevcut Belediye Başkanlarına hakaret edildiği, Yandaş Ulusal ve yerel medyaların kullanıldığı, haberler üretildiği bir dönem sona erdi.

Erkan Karaaslan tahliye oldu, Türkiye genelinde Ekim Ayı Belediye Meclisleri 1. Oturumunda AKP Meclis üyeleri tarafından tahliye haberi Me clislerde dile getirilmedi. 

ERKAN KARAASLAN TAHLİYE OLDU

Mersin 7. Ağır Ceza Mahkemesi’nde FETÖ Terör Örgütü üyesi olmak ve örgüte finans sağlamak iddiasıyla yargılanan ve 14 aydır Hatay T Tipi Kapalı Cezaevinde tutuklu bulunan Danışman Erkan Karaarslan tutuksuz yargılanmak üzere şartlı tahliye edildi.

Mahkeme heyeti verdiği kararla 14 aydır FETÖ örgüt üyesi olmak suçlamasıyla tutuklu bulunan Danışman Erkan Karaarslan’ı adli kontrol şartı ve yurt dışı çıkış yasağı ile tutuksuz yargılanmak üzere serbest bıraktı. Duruşma Şubat ayına ertelendi.