Son Dakika Haberler

ATAMIZI SARIYER’DE ÖZLEMLE ANDIK

ATAMIZI  SARIYER’DE ÖZLEMLE ANDIK
Okunma : 90 views Yorum Yap

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, vefatının 80. yılında Sarıyer Cumhuriyet Meydanı’nda yapılan törenle anıldı.

Mustafa Kemal Atatürk, vefatının 80. yıldönümünde tüm yurtta olduğu gibi Sarıyer’de de yoğun katılımla anıldı. Anma programına Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Garnizon Komutanı Albay Kemal Cöne,.

Siyasi parti temsilcileri, AK Parti Sarıyer ilçe yönetim kurulu üyeleri, CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Yeter Büyükdurmuş, CHP Sarıyer İlçe Başkanı Sevim Yalınkılıç ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Sarıyer ilçe yönetim kurulu üyeleri, Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç ve yönetim kurulu üyeleri, İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı Ali Cengiz Tamer ve yönetim kurulu üyeleri, Vatan Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Mesut Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri, DSP Sarıyer ilçe yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri, Sarıyer Belediyesi CHP meclis üyesi aday adayları, Atatürkçü Düşünce Derneği Sarıyer Şube Başkanı Fahrettin Serdaroğlu, Sarıyer Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Sarıuçak, muhtarlar, muhtar adayları, STK temsilcileri, TSK’da görevli muvazzaf askerler, gaziler ve çok sayıda Sarıyerli katıldı.