Son Dakika Haberler

AV. HASAN SAİM ÖZTÜRK NEDEN ADAY OLDUĞUNU AÇIKLADI

AV. HASAN SAİM ÖZTÜRK NEDEN ADAY OLDUĞUNU AÇIKLADI
Okunma : 125 views Yorum Yap

CHP Sarıyer İlçe Başkanı adaylarından Av. Hasan Saim Öztürk, bugün yapmış olduğu açıklamada Sarıyer İlçe Bakanlığına neden aday olduğunu açıkladı.

CHP Sarıyer siyasetinde en aktif üyelerden olan ve Çalışma Komisyonlarında yapmış olduğu görevler ile adından söz ettiren deneyimli siyasetçi, Av. Hasan Saim Öztürk, adaylaşma sürecine kadar parti içinde yapmış olduğu çalışmalarıda içeren gerekçeleri ile bütünleştirici aday olacağını belirtti.

 

2011 yılından beri calışma grupları yerel ve genel secim komisyonlar, ilce secim kurulları, önseçim ve eğilim yoklamaları, sandık güvenliği ve eğitim calışmaları, alanda adaylarla yapılan çalışmalar ve il insan hakları komisyonları gibi partimize air pek çok çalışmaya katıldım.

Bu calışmalar esnasında edindiğim izlenimleri her asamada raporlayarak değişen durumlara ve siyaset koşullarına göre ne yapılması gerekenleri, yapısal sorunlarımızı ve tüzük degisiklik önerilerimizi Genel Merkez dahil her kademede yazılı ve sözlü olarak yansıttım.

Bu asamada elde ettigim bilgi ve deneyimlerimizi pratiğe dökmek, daha verimli siyasal çalışmalara imza atmak icin ilçe başkanlığı görevine talip oldum.ilk günden itibaren uygulamayı düşündüğümüz ve önereceğimiz Yeni yol haritamız ve programımız hazırdır.

Adaylaşma surecimiz hızla devam ediyor.Delegelerimiz ve üyelerimizin talep ve görüşlerini alarak yolumuza devam etmeyi amaçlıyoruz.

Kurucu liderimiz M.K.Ataturk ve devrimleri, partimizin tüzük, program ve ilkeleri, rehberimizdir.Yenilikçi, dönüşümcü, demokratik bir icraatla siyaset yapmayı yerel yönetimle işbirliği halinde Sarıyerde partili partisiz herkesi kucaklamayı, gençlerle kadınlarımızla ve yurtsever üyelerimizle yola devam etmeyi saglamak gorevimizdir.

Saygilarimla.Av.Hasan Saim Öztürk