Son Dakika Haberler

Bir Yöneticinin İsyanı.."İHANET"

Bir Yöneticinin İsyanı.."İHANET"
Okunma : 12 views Yorum Yap

nil_kralSosyal paylaşım sitesi Facebook’da isyan eden, “CHP Sarıyer İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Nilgün Kral Güneri’nin” yayınlanmış yazısını noktasına dokunmadan yayınlamayı, kendimize duyduğumuz saygı ve Cumhuriyet Halk Partisi ilkelerinin yüksek değerleri uğruna yayınlamayı ve paylaşmayı uygun gördük.
İHANET!
İhanet kelimesini duyduğum an içimden bir şeylerin kopup gittiğini hissederim.
Bugün Sarıyer’in bütün yerel basınında bu sözcük vardı.İhanet!!.
Kimler nasıl yapar bunu, bunu anlamak ne kadar kolay olabilir. Ben Partime ve onlara oy verip seçen CHP seçmenine ihanet eden küçülmüş meclis üyelerini nasıl af edebilirim?
Parti seçtiği ve adaylaştırdığı kişileri iyi analiz edip bu gerçekten partilimidir yoksa sadece bu partiye ihanet etmek için mi? seçilmek istiyor bunları kendine sorup iyi araştırıp ona göre adaylaştırmalı.
Belediye Başkanına kıza bilirsiniz bu sizin CHP’ye ihanet etmeniz için nasıl bir gerekçe olabilir?
Bunu nasıl izah edeceksiniz çok merak ediyorum. Tabi ki bunu yapan 5 kişiye bu sözlerim.
Dürüst insanlar, eğilip bükülmeyen, başkalarının etkisinde kalmayan,dik duran,günün adamı olmayan,başkalarının adamı olmayan,doğru konuşan,haksızlıkların karşısında her şeye rağmen durabilen ve mücadelesine sahip çıkanlarla yola devam etmeli,ihanet edenler muhakkak tesbit edilmeli ve gereken yapılmalı.
Yaklaşan Yerel Seçimler bu ihaneti kaldıramaz.
Halkın karşısına çıkıldığımız zaman bunun hesabını bizlerden sormayacaklar mı.
Biz kimlere oy veriyoruz, biz bu oyları veriyoruz ki bizlerin karşısında olan, vatandaşlık hakkıma saygı duymayanlarla işbirliğimi yapsın diye mi oy verip seçiyim.
Bu parti tarihi boyunca, partili olmadığı halde seçilen devşirmelerde hep ihanet gördü. Örgütten gelmeyen, örgütçülüğü bilmeyen, parti disiplininden haberi olmayanlarla işte bu kadar başarılı olabilir.