Son Dakika Haberler

BU KAFA İLE YÖNETİLİYORUZ

BU KAFA İLE YÖNETİLİYORUZ
Okunma : 140 views Yorum Yap

 

image

Genel seçimlerin dayanılmaz propaganda savaşları, partilerin kendi aralarında siyasi mücadelesini değiştirdi.

1 Kasım seçimlerinde partilerin kendi aralarında yapmış oldukları protokol gereği, seçim çalışmalarında halkı rahatsız etmeyecek şekilde, bayrak, flama, sokak süslemeleri sadece parti bürolarının önünde olacağı, seçim seçim çalışmaları sırasında düzenlenecek olan stand çalışmalarında centilmence hareket edileceği konuşulmuş ve bütün partiler bu konuda anlaşmıştı.

Belediyelerin yapmış olduğu çalışmalar ise tamamen hizmet odaklı ve halkın katılımı sağlayabilecek, toplumsal çalışmalardan ibaret olduğu biliniyor.

Hangi ilde olursa olsun, belediyeler arasında rekabet ve kışkırtıcı yayınlar olmaması ve yapılan çalışmalarda ise duyuru ve ilanların toplumsal mesajlar veren, hizmetlerini anlayan kendilerine ait bilboardlarda duyurularını yapıyorlar.

SARIYER BELEDİYESİ BUNLARDAN BIKTI

Hangi zihniyet Cumhuriyet Bayramı duyuru ilanından rahatsız olur, kimler ne için ve ne amaçla bu hizmeti engellemeye çalışırlar.

Sarıyer Belediyesi Cumhuriyet Bayramı için hazırlamış olduğu duyuru ilanlarını Bilboardlara astığı halde, ” Bu reklamların kimliği belirsiz kişilerce tahrip edilmesi düşündürücü” .

BU SEFER GAFİL AVLANDILAR

Sarıyer Belediyesi Cumhuriyet Bayramı kutlamaları için hazırlamış olduğu duyuru ilanları “Akp tarafında tahrip edilmiş ve üzerlerine parti logolarını koyarak ve bazılarını sökerek” kimliği bilinen bir eylem olduğu belli oldu.

 

image image