Son Dakika Haberler

Çayırbaşı Spor Kulübü Başarıya Doymuyor!

Çayırbaşı Spor Kulübü Başarıya Doymuyor!
Okunma : 249 views Yorum Yap


cayirbasispor1.Amatör kümede lider durumda bulunan Çayırbaşı Spor Kulübü bu yıl güçlü bir kadro kurarak ligde şampiyonluğa koşuyor.

Antrenör  Mizra Sancak  Çayırbaşı Spor Kulübüne  10 yıldır aralıksız hizmet ediyor,. Çok başarılı bir süreç yaşayan Mızra Sancak, takımın bugünkü durumu  için, bu  yıl daha güçlü ve iyi durumdayız. geçen yıl 2. olarak çıktığımız 1. Amatör kümede şampiyon olmak için yola çıktık.Ligde zorlu takımlardan biriyiz.

Bu yıl yapmış olduğumuz transferler, Sultangaziden Arda, Reşitpaşadan Okan, Hakan, Güney,Rumeli kavağından Enez, Serdar ve Maksut, Poligondan Ufuk’u alarak  trasnsferimizi kapattık, alt yapıdan ise 7 oyuncumuzu kadroya aldık, 26 kişilik kadromuzla yolumuza devam diyoruz.

Çayırbaşı Spor Kulübü,Başkan İlhamettin Turan , Şems Çakıroğlu, Hasan Fidan, Yusuf Kaptanoğlu, Özkan Geçit, Yaşar Taşkent, Hasan Kahraman, Aydın Ayazkök, Ramazan Benli, Zeki Bostan, Adem Burmaz, Mesut Koçaklı’dan  oluşan Yönetim Kurulu futbolcularına Rumeli kavağında bulunan Cundalı Hasan restaurant’ta  yemek verdi.

 Yönetim Kurulu üyesi Hasan Kahraman başarılı olduğumuz her zaman mutlaka maç yemeği ile ödülleniyoruz, moral ve motivasyon kazanıyoruz. Oyuncularımızın genç ve formda olması ileride bzişleri daha çok sevindirecektir. Bu yıl çok iddlı bir takım kurduk hak ettiğimiz yere gelmek istiyoruz dedi.