Son Dakika Haberler

Çayırbaşı Spor Kulübü Şampiyonluğu Balo ile Kutladı

Çayırbaşı Spor Kulübü Şampiyonluğu Balo ile Kutladı
Okunma : 145 views Yorum Yap

cay_1Sarıyer Korupark’ta güzenlenen geceye Çayırbaşı spor kulübü Başkanları, Yöneticileri, eski Sporcular ve Siyasiler katıldılar.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in Şampiyonluk pastasını Takım kaptanı Arada ile kesti.

Bugüne kadar karşılıksız yardımlar yaptığı Çayırbaşı Spor Kulübünde Futbolcular hep birlikte  “Şükrü Başkan Pirimi Açıklasana” sloganı attılar, Şükrü Genç ise bunu aramızda konuşacağız bugün eğlenmeye ve bu şampiyonluğu kutlamaya bakalım dedi. Bu yıl Çayırbaşı Stadı için bir milyon yatırım yapılmış tüm stad Sarıyer Beldiye başkanı Şükrü Genç tarafından yenilenmişti.

MHP İlçe Başkanı Erdal Çoban MHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Ahmet Özyürek “ başkan beni davet etti, İhtiyaçlarını sordum, kulüp hakkında bilgi aldım ve Söz verdim iki yeni transfer ben yapıyorum dedi. Geceye katılanlar uzun süre alkışladılar.

AKP Sarıyer Belediye Başkan Adayı  Sedat Özsoy ise Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ali Düşmez ile birlikte şampiyonluk kupasını verdiler.

SEDAT ÖZSOY STADI MI? ÇAYIRBAŞI STADI MI?

“ Gecenin en önemli kulisi”

“ Çayırbaşı Stadını belediye başkanlığı döneminde yapan ve adını SEDAT ÖZSOY STADI” koyan AKP Sarıyer Belediye Başkan adayı Sedat Özsoy’un. AKP Belediye Başkanı Yüsüf Tülün döneminde önerge verilerek Stadın ismi değiştirilmiş ve Çayırbaşı Stadı yapılmıştı. Bugün Sedat Özsoy’un ismine tahammül edilemeyen partiden aday olması akıllarda soru işaretleri bıraktı.”

BU MODEL KULÜPLERE ÖRNEK OLMALI

Çayırbaşı Spor Kulübü eski başkanlarından, “CHP Sarıyer Belediye Başkan Vekili Hayatı Kaptanoğlu ise Çayırbaşı kulübü bir model oluşturdu, bu model diğer kulüplere de örnek olmalı,Yıllardır 150-200 sporcu ile bu kulübü yönetmek başarıdır.Bugüne kadar bu başarıda imzası olan herkese teşekkür ediyorum. Kendi öz kaynak düzenini kuran Çayırbaşı kulübü bir model oluşturduğu için diğer kulüplere de örnek olacağından eminim. Kimliğimizi Çayırbaşından aldık. Burada yaşamaktan çok mutluyum ve gururluyum, Bizlere çok şey kattı, Bugün Fenerbahçe de büyük yürüyüş vardı. “ADALET İSTİYORUZ” diye bağırdılar, Türkiye için adalet istiyoruz pankartları vardı. Bir spor kulübü demek ki Türkiye için adalet isteyebiliyor. Bugün Spor kulüplerinin toplumsal etkisini ve isteklerinin ne kadar çok öneli olduğunu görüyoruz.”

Şampiyonluk gecesine Sarıyer Belediye başkan yardımcısı Recep Yel, CHP Meclis Gurup sözcüsü Gökhan Zeybek, Başkan Yardımcısı Adnan Ayber, Meclis Üyesi Ali Rıza Yılmaz,  AKP İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri, Sarıyer Sıvalılar Derneği Başkanı Ali Genç ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldılar.