Son Dakika Haberler

ÇAYIRBAŞI’NDA HER İKİ EVDEN BİRİSİ BELEDİYEDE ÇALIŞIYOR

ÇAYIRBAŞI’NDA HER İKİ EVDEN BİRİSİ BELEDİYEDE ÇALIŞIYOR
Okunma : 60 views Yorum Yap

Sarıyer’de Yenigün yerel gazetesinin “Şükrü Genç’in Romanlara Hakareti Sarıyer’de İnfial Yarattı” Haberi üzerine Çayırbaşın gençleri açıklama yaptı. 

Çayırbaşı Romanları bizleri kullanmasınlar, Şükrü Genç bizi iş sahibi yaptı. Babalık yaptı.  burada bulunan her iki evden birinde mutlaka Belediye çalışanı olduğunu belittiler.

ÇAYIRBAŞI’NDA HER İKİ EVDEN BİRİSİ BELEDİYEDE ÇALIŞIYOR

Çayırbaşılı Turan Yasa yapmış olduğu açıklamada : Bizleri kullanarak Belediye Başkanı Şükrü Genç hakkında yapılan haberlerden rahatsız olduk, Başkan’ın bu insanlarla muhattap olmadığını bilmediğimiz halde biz mahalleli olarak rahatsız olduğumuz için bizler toplandık ve başkanımızın arkasındayız, Mahallede roman ve kürt vatandaşlar olarak iç içe yaşıyoruz. Burada çok insan Sarıyer Belediyesinde çalışıyor.Burada her iki evden birisi Sarıyer belediyesinde şuanda ekmek yiyor. O insanlara inanmasındalar. Roman derneği adı altında hiç olmayan bir dernek burada insanları kandırıp vatandaşların sırtından para kazanmakta olan bir şahıs onun için biz rahatsız olduğumuz içinde basın açıklaması yapmak zorunda kaldık. 

ŞÜKRÜ GENÇ ROMANLARIN BABASI

Çayırbaşı Romanlarından Turgay : Şükrü Genç’in yanında olduğumuzu söylemek istiyoruz, 10 yıldan beri güler yüzlü, samimi hizmetler içinde bizlere yaklaşan, hiç bir yarım gözetmeden bizlere babalık yapan belediye başkanımız Şükrü Genç’e çok teşekkür ediyorum, Çıkan haberler, hiç birimizin haberi olmadan yapılan haberlerdi. Bunu doğru bulmuyoruz, Şuan mahalle kahvemizde oturan bir tane gençimiz yok, Hepimiz çalışıyoruz ve ekmek yiyoruz. Başkanımız 10 yılldır sahip çıktığı için başkanımızın adı Şükrü Genç Romanların Babası adını koyduk. 

2009’DAN ÖNCE BELEDİYEYE GİREMİYORDUK

Şükrü Genç’ten başkanı bu günü kadar bize sahip çıkmadı. Düğünlerimizde masa sandalyemiz yoktu. Edirne Bolca Nine Kültür Gezimize aramızda para toplayarak gidiyorduk, Şimdi belediyenin araçları ile gidiyoruz. En büyük sorunumuz olan işsizlik sorunu, şuanda hepimiz Sarıyer Belediyesinin ekmeğini yiyoruz. 10 yıl önce burada bulunan hiç kimse kapıdan içeri bile giremiyordu.Bizde bir dışlanma vardı. Ne zaman CHP ve Şükrü Başkan 2009’da göreve geldiğinde belediyeyi aldı Bize belediyenin tüm kapılarını açması ve bizlere ekmek vermesinden dolayı bizim ona bir gönül borcumuz var. O bizim hepimizin başkanı. 

Aynı gazetenin CHP Millet Vekili Gökan Zeybek hakkında asılsız haber yapması üzerine açıklama yapan CHP Mv. Gökan Zeybek’in Danışmanı Volkan Yıldız ise Sarıyer gerçekten bir mozaik, Sarıyer’in iyi bir belediye başkanı var, Vatandaşlara eşit hizmet vermeye çalışan, ayrımcılık yapmayan başkanı var. Sarıyer’in bir şansıda Bir millet vekili var. Sayın Gökan Zeybek göreve başladığı tarihten itibaren tüm vatandaşların sorunlarını parlementoya taşıyor ve takipçisi oluyor. Yakın zamanda Çayırbaşı’nda bir mahalle ziyaretimiz oldu. Vatandaşların tüm taleplerini dinledi ve sorunlarının takipçisi oldu. CHP Türkiye’nin her yerinde tüm vatandaşlara aynı çizgide ve aynı eşitlikle davranıyor, CHP Türkiye’de ilk  Avupa da 3. olan Roman millet vekilini parlamentoya taşına bir partiyiz, CHP olduğu sürece herkes eşit istihdamla, herkes mutlu şekilde hayatına devam edecek.