Son Dakika Haberler

CHP Ekonomi Masası Heyeti Sarıyer’de

CHP Ekonomi Masası Heyeti Sarıyer’de
Okunma : 1.565 views Yorum Yap

CHP Ekonomi Masası Heyeti, aralarında Parti Meclisi Üyeleri, Genel Başkan yardımcıları, Millet vekilleri ile Türkiye geneline dağılmış durumdalar. Adana, Mersin Konya, Kırklareli ve Türkiye’nin her yerini karış karış gezen heyet bugün Sarıyer’de.

Sarıyer Atatürk Oto Sanayi Sitesi esnafı ile buluşan heyet sabah saatlerinde bir araya gelerek. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Başkan Yardımcısı Hüseyin Çoşkun, Nadir Günday bir araya gelerek kahvaltı sonrasında, Atatürk Sanayi Sitesi Esnaf Odası Yöneticileri ile esnaf ziyaretinde bulunuyor.

CHP Ekonomi Masası, PM Üyesi İstanbul Millet Vekilli Gökan Zeybek, Tahsin Tarhan, Millet Vekilleri İlhan Kesici, Aykut Erdoğdu, Turan Aydoğan, CHP İstanbul İl Başkan Yardımcıları, CHP Sarıyer İlçe Başkanı Sevim Yalınkılıç ile esnaf ziyaretine başladı.

Ekonominin yurt genelinde kötüye gitmesinden sonra CHP tarafından milletvekillerinden oluşturulan Ekonomi Masası üyeleri, bugün işçi, işveren ve odaların temsilcileri ile görüşüp, halkın da görüşünü alıyorlar.