Son Dakika Haberler

CHP PM ÜYESİ M.OKTAY AKSU’DAN VEDA ZİYARETİ

CHP PM ÜYESİ M.OKTAY AKSU’DAN  VEDA ZİYARETİ
Okunma : 168 views Yorum Yap

CHP Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Veteriner Hekim Mustafa Oktay Aksu bugün Sarıyer Belediye Meclisine veda ziyaretinde bulundu. 

2009 -2014 dönemi Kağıthane Belediyesi, 2014 -2018 dönemi Sarıyer Belediyesi Meclis üyesi ve İBB Meclis üyeliği, CHP Sarıyer Belediye Meclisi Grup sözcüsü, CHP İstanbul İl Başkan Yardıcısı olan Mustafa Oktay Aksu. Seçim takvimi gereği CHP İl başkan yardımcılığı görevinden ve meclis üyeliği görevinde istifa ederek 1 . Bölgeden millet vekili aday adayı oldu. 

Bugün görev yaptığı Sarıyer Belediye Meclisine veda ziyareti yaptı. 

M. Oktay Aksu veda konuşmasında, Acı tatlı güzel günlerimiz oldu, Sarıyer’e geldiğimde özellikle beni listelerinden değerlendiren başkanımız Şükrü Genç’e teşekkür ediyorum.Görev yaptığı süre boyunca yapıcı ve çözüm odaklı oldum, sorun ve sorunların yanında olmadım, bundan sonra da aynı çizgide devam edeceğim. 24 Haziran seçimlerinde 1.bölgeden aday oldum, Ordu’lu hemşerilerimiz bizi burada görmek istedi. Partimize hizmet etmede bölge yer mekan önemli değildir. Çalışacağız, Bugün burada siyaset yapmayacağım ama İktidara doğru gidiyoruz, İnşallah Temmuz Meclisinde sizleri ziyaret ederim ve bu kürsüden vekil olarak konuşurum . Sizleri seviyorum hakkınızı helal ediniz.”. 

İktidar ve Muhalefetin alkışları ile veda etti..

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç Mustafa Oktay Aksu’ya hizmetlerinden dolayı plaket verdi.