Son Dakika Haberler

CHP SARIYER ADALET NÖBETİNDE

CHP SARIYER ADALET NÖBETİNDE
Okunma : 104 views Yorum Yap

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı “ Adalet Yürüyüşü” 8. Gününde boluya uzandı. Her sabah basın açıklaması sonrasında Millet Vekilleri, yurttaşlar ile birlikte yürümeye devam ediyor.

SARIYER İLÇESİ MAÇKA’DA NÖBETİ DEVRALDI

Maçka Demokrasi Parkında devam eden Adalet Nöbeti yoğun katılım ile her gün biraz daha kalabalık kitlelere ulaşıyor.

Adalet Nöbeti’nin 7. Günün de CHP Sarıyer İlçesi alan sorumluluğunu aldı. İlçe başkanı Mehmet Deniz 6 gün süresinde Ankara’dan CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte yürüyüşe devam etti ve Maçka Demokrasi Parkında 7. Gün de Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri, Kadın ve Gençlik Koları, Partililer ile birlikte alanda nöbete gelen yurttaşlar birlikte her türlü sorumluluğu alarak direnişe sahip çıktılar.

Maçka Demokrasi Parkı “Adalet Nöbeti 7. Günün Yeryüzü İftarını Sarıyer Belediyesi Verdi.

Sanatçılar Konser verirken, Sendika temsilcileri, CHP İstanbul Millet Vekil Gürsel Tekin, Umut Oran,Yazar Işık Öğütçü, Sivil Toplum Kuruluşları, Birleşik Haziran Hareketi yüksek katılım gösterdiler,

Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Erdem’e sanatçılar teşekkürlerini ilettiler.

ŞÜKRÜ GENÇ,  SOSYAL MEDYADA TARTIŞMAYI BIRAKIN

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç Adalet Nöbetinde yurttaşlara seslendi ve “ Sosyal Medya’da iç meseleler ile ilgili tartışma yapılamamasını, Türkiye’nin tek gündeminin Adalet Yürüyüşü olduğu buna yurttaşlar olarak sahip çıkılması gerektiğin, Adaletin Sadece Türkiye’nin değil, Avrupa’nında, Dünya’nın da Türkiye de adalete ihtiyacı olduğu artık dünya konjektörü değiştiğini ülkeler almış oldukları kararlar ile tüm Dünya’yı ilgilendirdiğini, bunun çok önemli olduğunu belirti. Yürüyüşün devam ettiğini ve Artık İstanbul’a gelindiğinde ve sonrasında neler yapılacağının planlarını yapmakta olduklarını ve buna fikir vererek katkılar sunmalarını istedi.