Son Dakika Haberler

CHP’Lİ BAŞKAN YARDIMCISI YARALANDI

CHP’Lİ BAŞKAN YARDIMCISI YARALANDI
Okunma : 94 views Yorum Yap

Hayvan severlerin ısrarları sonucu Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül yeni düzenlemeyi destekledi ve tarihi faytonculuk zamanla akülü faytonlara dönüşürken. Adalar’da faytoncular ile akülü araç taşımacılığı yapanlar arasında kavga çıktı. Kavga sırasında kafasına darbe alan CHP’li Adalar ilçe Başkan Yardımcısı ağır yaralandı. Kavga, polisin havaya ateş açması ile durdu.

Büyükada’da taşımacılık işi yapan iki grup arasında kavga çıktı. Yaralananların da olduğu kavgada polis havaya ateş açtı.

Adalar Haber’in haberine göre, sabah saatlerinde fayton ve akülü araç taşımacılığı yapan Keleşler ve Çifçioğlular arasında tartışma başladı ve kavgaya dönüştü. 

Kavga sırasında CHP Adalar İlçe Başkan Yardımcısı Yavuz Çifçioğlu’nun kafasına ağır darbe aldığı ve hastaneye kaldırıldığı bildirildi.

Tartışmanın ilk olarak dün gece, fayton ile taşımacılık yapan grubun, akülü araç ile taşımacılık yapılmasına tepki göstermesiyle başladığı sabah her iki grubun araba meydanında karşı karşıya gelmesiyle devam ettiği öğrenildi.

Kavga polisin havaya ateş açması ile durdu. Olayın ardından Büyükada’ya çevik kuvvet ekibi gönderilirken araba meydanına giriş çıkışlar yasaklandı ve fayton kullanımı durduruldu.