Son Dakika Haberler

CUMHURBAŞKANI FENALAŞTI HABERİ HİÇ ETKİLİ OLMADI

CUMHURBAŞKANI FENALAŞTI HABERİ HİÇ ETKİLİ OLMADI
Okunma : 103 views Yorum Yap

Adalet için yürüyüşün 11. Gününde Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, CHP Sarıyer İlçe örgütü Bolu Karaçay’dan Bolu Merkez ve Gerede ye kadar yürüdüler.

Bayramın 1. Günü Sabah kahvaltısı sonrasında saat 10.00 ‘da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu basın toplantısı yaptı. Sonrasında ise alana gelen onbinlerce kişi ile tek tek bayramlaştı.

Kemal Kılıçdaroğlu açlık grevi yapan öğretmenler Nuriye Gülmen ve Semih Özakça’nın haklı davalarını desteklediğini belirtti ve bende Adalet için yürüyorum, onlar için yürüyorum bugün bayram onlardan istediğim “Açlık Grevini” bırakmalarıdır.

Aynı saatlerde AKP genel başkanı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın fenalaştığı haberi ajanslara düştü.

Yandaş Medya ve Hükümet ile Muhalafet arasında yaşanan gündem oluşturma savaşları devam ediyor.

Dünyanın en büyük Adalet Eyleminin psikolojik harekat olarak engellenmesi, duyurulmaması için büyük çaba harcanıyor. Katılım ne kadar büyürse aynı oranda hiç beklenmedik bir şekilde AKP tarafından mutlaka gündeme yeni birşeyler söyleniyor, yaratılıyor ve hedef şaşırtılıyor. Bugüne kadar devam eden Adalet Yürüyüşünün 11. Günde en kalabalık seviyeye ulaşması ve sabah yapılan basın açıklamasında aynı saatlerde Cumhurbaşkanının “fenalaştı haberi” en kalabalık eylemin haberini etkisiz hale getirmek için gündem değişikliğin de büyük etken oldu.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve Meclis Üyeleri alanda ve yürüyüşte yer aldılar.

Bayramın 1. Günü yapılan yürüyüşte katılım bugüne kadar en yüksek katılım olarak gösterildi.

Sarıyer Belediyesi alanın tüm sorumluluğunu 2 gün süresince üstlendi, hiç bir şeyin eksik olmadığı ve her türlü ihtiyacın karşılandığı Adalet Yürüyüşü lojistik desteğinde profesyonel organizasyon gerçekleştirildi.

Sarıyer Times olarak gün boyunca yapmış olduğumuz canlı yayında CHP Millet Vekili, Mustafa Balbay, Didem Engin, Aykut Erdoğdu, Özgür, Özel, Sibel Özdemir ve Kartal Belediye Başkanı Altınok öz ile röportajlar gerçekleştirdik.