Son Dakika Haberler

David Beckham, Zinedine Zidane, Gareth Bale ve Lucas Moura adidas’ın yeni reklam kampanyası için evde maç yaptılar

David Beckham, Zinedine Zidane, Gareth Bale ve Lucas Moura adidas’ın yeni reklam kampanyası için evde maç yaptılar
Okunma : 139 views Yorum Yap

imageDünyanın en ünlü futbol yıldızları adidas’ın 2014 Dünya Kupası kampanyası için eşi görülmemiş bir maçta bir araya geldiler.

adidas’ın ‘House Match’ adlı reklam filminde David Beckham, Zinedine Zidane, Gareth Bale ve Lucas Moura evde futbol video oyunu oynarken ekrana geliyor. Ardından oyuncular evin küçük alanına rağmen tüm yeteneklerini sergilemeye başlıyorlar.

City of God” (Tanrı Kent) sinema filminin yönetmeni olan Brezilyalı ünlü yönetmen Fernando Meirelles yönettiği videonun yardımcı yönetmenliğini ise Cassiano Prado üstlendi. Meirelles ayrıca geçtiğimiz günlerde adidas Dünya Kupası kapsamında yayınlanan “Leo Messi’nin Dünya Kupası Rüyası” reklamını da yönetmişti.

Yönetmen Fernando Meirelles reklam filmi ile ilgili şunları söyledi: “Futbol yıldızları kameralara çok alışıklar ve neredeyse aktör kadar rahatlar. Çekimler boyunca uyumlu davranışları beni gerçekten çok etkiledi. Beckham bugün emekli bir futbolcu olarak doğrudan aktörlük kariyerine başlayabilir; bunu tüm içtenliğimle söylüyorum. Bu reklam filmini çekmek benim için çok keyifliydi”.