Son Dakika Haberler

Didem ENGİN ARADI ELEKTİRİKLER GELDİ

Didem ENGİN ARADI ELEKTİRİKLER GELDİ
Okunma : 123 views Yorum Yap

TBMM Kapalı olması nedeni ile Millet Vekileri bölgelerinden vatandaşlarla birlikte oluyorlar, CHP İstanbul Milletvekili Didem ENGİN Gaziosmanpaşa ilçesinde çalışmalarda bulundu ve vatandaşların sorunlarını dinledi.

CHP İstanbul Milletvekili Didem ENGİN İstanbul’da saha çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor ve mahalle sakinlerinin sorunlarını çözümlüyor.

Didem ENGİN İstanbul’un Gaziosmanpaşa ilçesindeki saha çalışması sırasında yetkili makamlara iletilmesine rağmen uzun bir süredir çözümlenemeyen sokak aydınlatma lambalarının arızasından haberdar olmuştu. Arızanın giderilmesi için talepte bulunan vatandaşlarımızın sorunlarının ivedilikle çözülmesi için hemen gerekli temasları yapan Didem ENGİN, aydınlatma sorununu çok kısa bir sürede çözüme kavuşturdu.

Gaziosmanpaşa ilçesi Karlıtepe mahallesinde Göçmenler Sokak, Yahya Galip Bey Caddesi, Baharlı Yol Sokak, İhsan Çıkmazı sokaklarının bir bölümü, Şahinler, Martıkuşu, Taflanlı ve Rahmetli sokaklarının tamamında yaşanan sokak lambası arızaları Didem ENGİN’in temasları sonrasında kısa sürede çözüme kavuşturuldu ve sokak lambaları çalışmaya başladı.

Didem ENGİN “Halkımızın sorunlarını ivedilikle çözmek bizim için esastır. Sokak aydınlatmaları  güvenlik açısından çok önemli. Bu nedenle sorundan haberim olur olmaz hemen ilgili kurumlarla irtibata geçtim ve sorunu çözüme kavuşturduk” dedi.